reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ehh, ginekologa to ja chyba dopiero przy porodzie zobacze :-( Mieszkam w UK i tutaj ciaza jest traktowana bez specjalnego przejecia. Na czwartek mam wyznaczone spotkanie z polozna, wiec zdam sprawozdanie. Z tego co wiem pierwszego usg i badan krwi moge spodziewac sie miedzy 10 a 12 tygodniem, drugiego ok 20 tygodnia i to by bylo na tyle. Szkoda, ze nie uslysze bicia serca malenstwa tak szybko jak wy, ale i tak wierze, ze wszystko bedzie ok.

Co do suwaczka, ja wzielam swoj z tej strony
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
Wybierasz sobie wszystko i ustawiasz, pozniej klikasz na image URL, kopiujesz to co co sie pojawi i wklejasz w sygnaturkach, a dokladnie w okienko: wpisz adres URL obrazka z innej strony
 
reklama
Czesć dziewczyny
Ja w sumie beta nie robilam, jedynie dwie kreseczki na teście. Mam nadzieje , ze nie pośpieszyłam sie z suwaczkiem. Teraz zastanawiam sie kiedy isc do gina.
Jak myslicie przed 6-stym tygodniem nie ma co sie u niego pokazywać?
 
Cześć wszystkim!
Jestem Olga i na początek mega gratulacje dla przyszłch mam.
Ciesze sie że Was znalazłam i że moge dołączyć do waszego czerwcowego forum.
Buziaki
 
Witajcie dziewczyny,

dopisuję się do mam czerwcowych:) Byłam już u lekarza, ale narazie mam zlecone mnóstwo badań + usg za dwa tygodnie. Ciąża potwierdzona tylko testami płytkowymi;/.
Pozdrawiam i mam nadzieję na wspólne spędzenie wspaniałych 8 miesięcy:)
 
@Niespodzianka próbowałam zrobić tak jak mówiłaś ale wyskakuje mi "Nieprawidłowy plik" cały czas jak chcę zrobić ten suwaczek:(




@Ania2004 ja w pierwszej ciąży poszłam do gin w 6 tyg. ciąży i powiedziała, że za wczesnie zeby po samym badaniu miec 100% pewnosci.
Teraz zaszłam w ciążę i tez jestem w 6 tyg. ale tym razem z pierwszą wizytą czekam do 8 tyg.
Tyle ze przy pierwszym dziecku i teraz robilam 3 testy i kazdy pozytywny. Ja proponuje zrobic jeszcze jeden test ale innej firmy ;).
 
Natalia, niestety w kwestii USG nie pomogę- mieszkam w Belgii. Dużo juz nas cieszę sie i witam was wszystkie. Jutro wyjeżdżam służbowo na kilka dni i mam nadzieje, ze zdołam wieczorami nadrobić to wszystko co napiszecie!
 
reklama
Dziewczyny suwaczek musi być BBCode, taki skopiujcie w sygnature:)

Co do usg, to ja byłam w 4t2d i już było widać pęcherzyk ciążowy :)
 
Do góry