reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

kamila

jedyna osoba ktora moze ci pomoc to TY SAMA

powiem ci tyle i nie obraz sie ale kobiety ktore tkwia w takich zwiazkach i nie uciekaja badz jeszcze do tego zachodza w nowa ciaze !! sa albo glupie albo wspoluzaleznione od tyrana
idz do psychologa darmowego, niech z toba porozmawia bo problem nie tylko tkwi w mezu tyranie ale i w tobie w tym ze ty godzisz sie na postawe ofiary.
tam gdzie nie ma ofiary nie ma tyrana

posiedzisz z nim jeszcze to zrobi ci i 3 i 4 dziecko, wspolczuje twoim dzieciom bo wyrosna na ofiare albo na tyrana, z chorych zwiazkow nie ma zdrowych dzieci
wiem bo jestem DDA mam 32lata i wciaz nie moge sie uporac z przeszloscia, w kochajacym mezu podstepnie szukam kogos kto i tak mnie skrzywdzi........tyle ze to ja, mi pomogl psycholog, rozmowy, ksiazki
 
reklama
A kremu Pani używa Pani niezapominajka123 ???? Mnie też swędział, ale lajsnęłam sobie maturella i chyba Ziajkę i teraz spoko... Podobno to dlatego swędzi bo skóra wysycha...ja widziałam po cyckach i szybko nawilżacz :-)
Dzisiaj cofnęło mnie od przepysznej kanapeczki z sałatą, ogóreczkiem, pomidorkiem i serem....idę w takim razie po kiszone! A co se będę żałować ;-)
 
KAMILA musisz się od niego uwolnic i tyle. Nie jest Ciebie wart. Dla mnie to jest niewyobrażalne, zresztą dziewczyny już wszystko wcześniej napisały. Olej go, weź dzieciaka i uciekaj wtedy odetchniesz. Wiem moze pomyslisz ze sie mądrze bo mam wspaniałego męża i ogólnie cudowną rodzinę zgadza sie, ale zanim doszłam do tego miejsca w którym jestem prawie 5 lat tkwiłam w toksycznym związku. teraz dopiero przy mężu i przy córeczce wiem co to miłość i szczęśliwe życie

ViolaPop moja Trisomia:
Trisomia 21- 1:7718
trisomia 18- 1:5863
Trisomia 13- 1:56243
 
Mamina- bardzo madrze napisalaś. Cokolwiek bysmy kamili radzily, ona nie jest gotowa odejśc od meza. To musi sie zrodzic w niej, ta sila i walka o siebie i dzieci.

Macku- nie sluchaj endo, kontroluj dla siebie hormony. Nie wiem do kogo chodzisz, ale odnosze wrażenie, ze on sie skupia tylko na Tobie, a nie na dziecku i nie uwzględnia Twojego odmiennego stanu. Jesli bedziesz miala niedobor hormonow, to co najwyżej bedziesz się gorzej czula. jesli zabraknie ich dziecku, to juz powazniejsza sprawa. Samo TSH nie wystarczy, ważniejsze jest ft3 i ft4. sama widze po sobie, ze przy dobrym TSH, FT4 mi mocno spadło w przeciagu niespelna 2 miesiecy. Tu masz fajny kalkulator. Prawidłowe ft3 i ft4 powinno sie utrzymywać na poziomie 70- 80 % normy
Kalkulator hormonów krwi
 
Wiecie co ja myśle że dla mnie lekarstwem na wszystko i siłą było by poznanie kogoś.. faceta w którym bym sie zakochała i który by mnie pokochał i byl wspanialy wtedy bym sie nie bala samotnosci wtedy miala bym sile zeby sie z tym wszystkim uporac ale gdzie ja moge kogos znalesc siedzac caly czas z dzieckiem w domu :/ Znam siebie wiem że miłość jest dla mnie lekarstwem na wszystko... a miłość się czuje... a tego w domu nie mam. Chciala bym strasznie kogos nowego poznac. czasem mi sie to śni po nocach eh
 
reklama
Cześć dziewczyny!:biggrin2:

Baaaardzo dawno mnie tu nie było, ale to nie znaczy, że Was nie czytam. Cieszę się za każdym razem jak czytam o pięknie bijących serduszkach i smutno mi kiedy wiedzę, że nie wszystkim z nas udaje się utrzymać ciążę. Wiem jednak, że prędzej czy później każda z nas będzie miała swojego upragnionego maluszka :-D
Nie piszę często na forum, bo ja się bardzo źle czuję. Ciągłe mdłości wymioty, czasem migreny...mam nadzieję, że tak jak u wielu kobiet koniec 1 trymestru przyniesie i u mnie poprawę samopoczucia.

Kamila, bardzo mnie poruszyła Twoja historia i uważam, że powinnaś wszystko zrobić żeby wyzwolić się od tego faceta... Mówisz, że synek strasznie jest za nim i nie chcesz go krzywdzić zabierając mu ojca. Myślę, że bardziej krzywdzisz go zostając w związku z toksyczną osobą, która na pewno Małemu nie daje dobrych wzorców. Ja zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest proste, ale nie możesz pozwolić sobie na takie traktowanie, na takie poniżanie. Nie rozumiem dlaczego w takim razie on jest z Tobą skoro sam mówi, że woli inne... Pomyśl o swojej przyszłości, jesteś jeszcze bardzo młoda i dużo może się zmienić. Poproś o wsparcie kogoś bliskiego, a jak nie to szukaj pomocy tam, gdzie ona czeka na takie kobiety. Tak czy tak nie jest Ci dobrze, pisałaś, że pieniędzy i tak nie macie dużo, więc dasz radę!! 3mam za Ciebie kciuki i nie poddawaj się w walce o własne i dzieci szczęście, bo nawet nie wiemy, że gdzieś za rogiem już na nas czeka;-)

Ja za tydzień w czwartek mam USG genetyczne i już mam lekkiego stresa!! Zazdroszczę tym dziewczynom, które już mają super info:biggrin2:
 
Do góry