Hejo
MsMickey - gratuluję szybkiego odstawienia. Jak kiedyś pisałam u nas tez cytryna zadziałała, ale mi sie szkoda zrobiło
Aronia - w sumie to podobnego wniosku doszliśmy wczoraj i Mati na kolacje dostał kaszke na mleku na gęsto i o dziwo zjadł, bo ostatnio gardził.
Iwon- jak Julek?? na kontroli ok?,
Sunshine, josie - zdrówka
Asik - ja chętnie pzryjme słonecznik. W tym roku zjadłam jednego jak wracaliśmy znad morza, dzieciaki spały wiec miałam czas.
Kasiek- dobrze ze zareagowałaś. Mój okres chyba nie był okresem. W nastepnym tyg. ide do gina zobaczę o co chodzi.
Aronia- już chyba wszystkie wiedzą jak twój bejbik ma na imie, więc ja tez chce.:-) Prosze o pw. Pytałas kiedyś o tym, ze twoj maly wali sie z liścia po głowie

Mati tez tak robi- nie wiem dlaczego ale w ten sposób pokazuje że "ma kłopot"
Niepodzianka - było godzonko???;-)

Siostra dała sobie rade, fakt, ze mama na 3 h przybyła z pomocą, ale było ok. Wczoraj Mati zrobił mi ładnie pa pa, dziś płakał jak wychodziłam, zeby cały dzień nie okazał sie marudny.
edek - Iwon odabrała mi dziś 1 miejsce, bo za długo pisałam posta

