reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja biorę duphaston 2 razy dziennie. Poprzednio brałam luteinę (ale to wtedy na wywołanie okresu), potem gin zmienił mi na duphaston, bo powiedział, że jest lepszy i tak zostało do teraz. Szkoda tylko, że jest znacznie droższy od luteiny :sorry2:
Ja dzisiaj czuję się fatalnie, spać mi się chce że szok i wiecie co jestem z tego powodu mega szczęśliwa, bo może i do mnie w końcu przyszyły objawy ciążowe i fasolka ze mną zostanie mimo ciężkich początków. A jeszcze rano widziałam wszystko w ciemnych barwach...
Witam nowe mamuśki:-)
 
reklama
hej dziewczyny, ja tez może mam termin na czerwiec ale ja to mam skomplikowane...bo mam dodatkowo jakby okres, nie wiem czy to w ogole ciąża, lekarze nic nie mówią:/
a bylo to tak:
tydzien temu w srode, byl juz 41 dzien cylku i sobie mysle: "no, to jutro robie sobie test i sie okaże" :)
aż tu nagle pod wieczór, na bieliźnie pojawił sie "kleks" krwi brunatnej i juz sie wqrzyłam, że znowu nic z tego..
pozniej pod wieczor nic juz mi nie "leciało", w nocy też nie, rano nic, zrobiłam tego ranka test i były 2 krechy jak nic, cieszyłam się jak nie wiem:) za kilka godzin czuje tylko jak mi coś "leci", biegnę do łazienki, patrze a tu okres... byłam w szoku, myślalam że test do bani, ale nic, pojechałam nastepnego dnia(piatek) do ginki, a ta od razu skierowała mnie na oddział...
z usg nic nie wyszło :(
pobierali krew... beta hcg rosła, za 2 dni robili znow betę, znow rosła...ale z usg nic a nic... cały czas leżę w szpitalu:/ jutro mam miec kolejne już 3 usg, nadal mam ten okres, tzn juz taki na brąz (okres jest taki jak zawsze miałam, nie jest to plamienie)
lekarze każą czekać, jest też podejrzenie ciąży pozamacicznej:(
nie wiem czy jutro bedzie cos widac na usg, jestem chyba w 4 tyg, nawet nie umiem policzyc, ostatnia @ byla 7 wrzesnia i tez mialam krope krwi a chyba (juz nie pamietam) za 2 dni okres sie rozkrecil, dodatkowo nie mialam regularnych miesiaczek wiec nawet nie wiem kiedy byla owulacja
ahh, mam dość
co o tym myślicie? trzymajcie kciuki!!
pozdrawiam:)
 
mamaNatki

miałam dokładnie tak samo, identycznie! dziś wyszłam ze szpitala i jest dzidziuś i serduszko ale długo na usg nic nie było widać i myśleli, że to pozamaciczna a potem że puste jajo. Brązowe plamienia i w międzyczasie krwawienia trwały 2 tygodnie, tydzień prawie plackiem w szpitalu leżałam
u ciebie pewnie też tak będzie, leż i się nie martw :)
 
karamija, uff, no to troche odetchnęłam, oby jutro było wszystko już wiadome!!! a co jak bedzie puste jajo? to co sie robi? dalej czeka? ja już mam dość tego szpitala.. córka w domu z mężęm :( ja chce do domu...
a to czyli są przypadki okresu w ciąży? znacie takie przypadki?
 
mamaNatki
Mi powiedzieli, że wypuszczą mnie dopiero jak coś będzie widać. Krwawienie było z krwiaka który się utworzył w macicy, więc nie był to okres ale podobno takie przypadki są. Jajo jak jest puste a jest już taki tydzień ciąży, że już puste nie powinno być to się robi zabieg. U mnie jednak zarodek był widoczny na usg dopiero dziś a wg OM to siódmy tydzień, jednak wg usg ciąża jest młodsza o około tydzień, pewnie była spóźniona owulacja. Głowa do góry! Póki jest to stara krew to jest ok, tak mi cały czas w szpitalu mówili, miałam kilka razy świeżą krew to wtedy się wszyscy martwili ale ostatecznie jest DOBRZE! :)

edit
strasznie chaotyczne i niestylistyczne te moje wpisy, zmęczona jestem i rozbita a chcę jak najwięcej napisać w jak najmniejszej objętości
 
Karamija - właśnie miałam Ci to napisać - moja siostra i kilka koleżanek miały taka sytuacje, że oprócz zarodka w macicy był krwiaczek i on albo sie wchłania, albo (najczęściej) sie opróżnia. Wszystkie te dziewczyny maja synów - może przy chłopakach tak bywa... trzeba tylko sprawdzić czy krwiak nie jest zbyt duży i tym samym nie przeszkadza zarodkowi w zagnieżdżeniu się w macicy. Bądź dobrej myśli - będzie dobrze!!!!
 
katrina115
no właśnie tak jak mówisz, u mnie się opróżnił bo już dziś na usg nic nie było w macicy oprócz pęcherzyka z fasolinką :)
Jeśli będzie chłopczyk to cudownie choć liczę po cichutku na dziewczynkę, chłopca już mam:tak:
 
witajcie dziewczyny!
teraz dopiero mam do nadrobienia a raptem kilka dni mnie nie było, zanim zacznę czytać co tam u was to wam szybko opowiem jaką ja gehennę mam za sobą.
w czwartek wieczorem dostałam mocniejszego krwawienia (wcześniej miałam plamienia niewielkie koloru brąz co niby nie jest groźne ale głównie miałam leżeć). Pojechałam do szpitala, żeby sprawdzili co i jak i już tam zostałam do dziś. Kilka razy byłam przekonana, że to już koniec. Najpierw krwotoki i leżenie plackiem bez ruchu, potem podejrzenie ciąży pozamacicznej, następnie podejrzenie, że jajo płodowe jest puste. Wyobrażacie sobie doskonale co czułam. Jedyna nadzieja była w tym, że bhcg prawidłowo przyrastało. Dziś kolejne usg i wszystko dobrze!!!!! Nie ma krwiaków, krwi, jest dzidziuś i bije mu serduszko! Wszystko idealnie. Płakać mi się ze szczęścia chce. Biorę się za czytanie co tam naprodukowałyście przez ten czas. pozdrawiam!!
Kobieto jestes wielka. podziwiam Cie za siłe.. ja wyobrażając sobie taką sytuacje to chyba poroniła bym z samego stresu załamała bym sie. Ciesze sie ze dzidzius jest caly i zdrowy strasznie kocham wszystkie dzieciaczki nawet te ktore jeszcze są w brzuszkach :)
 
mamaNatki Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malenstwo musi być wszystko dobrze... :*

Dziewczyny zznalazłam zdjęcie usg z mojej pierwszej ciąży z synkiem z 13 tygodnia:) dzidziuś.jpg juz niemoge sie doczekac jeszcze 4 tygodnie i znowu bede w 13 tygodniu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry