reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziewczyny na razie się nie mogę połapać co i jak, ale mam nadzieję, że się tutaj zaklimatyzuje i bede pisała wiedzac kto kim itp:-):tak:

karamija wspolczuje przeżyc:-( najwazniejsze, ze wszystko w porządku:tak: ja mieszkam w UK i w pierwszej ciazy pojechalam do szpitala i poprosiłam o USG bo miałam obawy co i jak (w 9 tyg) i mi go zrobili:tak: wiec tez pewnie zalezy od szpitala, poloznych, itp. Ja ogolnie byłam bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży tutaj, mam nadzieję, że teraz też tak będzie ;)

Oczywiscie za wszystkie trzymam kciuki:tak:

kilka dni i będę na biężaco:-D
 
reklama
Witam ponownie :)
Witam ponownie nowe mamuski :)
Nie noo jeden dzien zaleglosci a czytania na maksa, gubie sie komu gratulowac a kogo wspierac :-(
Dziewczynki nie zamartwiajcie sie bedzie dobrze kochane !!!! MUSI być dobrze !!!
Wiem co sobie myslicie bo sama mam takie jazdy w mozgownicy !!!
Naprawde cala soba jestem z Wami i trzymam kciuki aby bylo wszystko oki !!!
Widze nawet ze jakis nieprzyjemny watek sie pojawil ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh !!!


No a ja wrocilam z badaniami do domu nareszcie
Wszystko oki i mocz i krewka i toxo !!!!
 
Wiec wykupilam diete poki co na 3miesiace dla ciezarnych. Ma mnie uchronic przed zamiana w barylke a dzidzi ma dac to czego potrzebuje. Koszt 130zl na vitalia pl, juz kiedys dzieki vitali schudlam 20kilo. Mozna wybrac sobie ilosc posilkow, co lubimy jesc i jak czesto. Oczywiscie mozna podjadac ale wtedy sie wie ze to ponad limit. Jak dostane rozpiske na tydzien to moge wrzucic przykladowy dzien jesli chcecie
 
Wiec wykupilam diete poki co na 3miesiace dla ciezarnych. Ma mnie uchronic przed zamiana w barylke a dzidzi ma dac to czego potrzebuje. Koszt 130zl na vitalia pl, juz kiedys dzieki vitali schudlam 20kilo. Mozna wybrac sobie ilosc posilkow, co lubimy jesc i jak czesto. Oczywiscie mozna podjadac ale wtedy sie wie ze to ponad limit. Jak dostane rozpiske na tydzien to moge wrzucic przykladowy dzien jesli chcecie


ojj pewnie ze chcemy :)
ja bede Ci bardzo wdzieczna za to :)
niestety ale nie stac mnie na to aby tyle pieniedzy dac :(
jestem bezrobotna i kazdy grosz sie dla mnie liczy :(
 
Wiec wykupilam diete poki co na 3miesiace dla ciezarnych. Ma mnie uchronic przed zamiana w barylke a dzidzi ma dac to czego potrzebuje. Koszt 130zl na vitalia pl, juz kiedys dzieki vitali schudlam 20kilo. Mozna wybrac sobie ilosc posilkow, co lubimy jesc i jak czesto. Oczywiscie mozna podjadac ale wtedy sie wie ze to ponad limit. Jak dostane rozpiske na tydzien to moge wrzucic przykladowy dzien jesli chcecie
wow schudlas 20 kg? w jakim czasie?:) a nigdy nie wiezylam w takie diety cud..:) mile zaskoczenie:) zawsze wydawalo mi sie ze te diety ktore trzeba wykupywac przez internet to totalna sciema :) heheh widze ze sie mylilam
 
reklama
Kamila ja schudlam 25 kg :-), troszke pomogly mi w tym nerwy ale pozniej juz tylko i wylacznie dieta z tym ze ja odzywialam sie wedle swojej grupy krwi i bardzo sobie ta diete chwale :-D
 
Do góry