reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

gosiak - Tymek super!!!!
paulunia , kingusia - gratuluję becikowego . Nam też by przyznali gdyby ktos się zabrał za załatwienie tych wszystkich formalności. mąż przywiózł wniosek i leży .
xez - kawka to jest to !!!! idę zrobić :tak:

My od razu 2 pampersy kupowaliśmy ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paulunia a czemu aż 2 tysie? Wiem, ze gmina czy miasto czasem dorzuca, wiec u was tak jest? czy becikowe teraz jakos uzależnione od dochodu?
Tak czy inaczej fajnie, bo taka kasa sie przyda, zwłaszcza przy małych dzieciach ;) Wiecznie sa jakies potrzeby ;)

Zamówiłam catering do domu, bo cieżko mi sie wybrać do tego sklepu. Jak przestanie padac, to sie zbiore i pojade na zakupy, bo lodówka pusta :/
 
Kingusia, paulunia ja także gratuluję becikowego - u nas nawet nie zaczęte gromadzenie papierów i raczej przeciągnie się to w czasie, bo mąż już wraca do pracy i chyba będzie to czekało do kolejnego urlopu :baffled:

My tez już mamy zakupione pampersy 2 i myślę, że wkrótce ich użyję.
 
Mikoto ja na szczęście ciasto zrobiłam wczoraj. Miałam jeszcze tort zrobić ale M. stwierdził że zamówimy bo nie zdąże tego wszystkiego zrobić i miał racje.

My też dostaniemy 2tys becikowego. Ten drugi tysiąc należy się chyba jeśli ktoś się łapie na rodzinne no i udało nam się ;-)
MatkaEwa Wy kupowaliście od razu dwójki bo Twój Jaś kawał chłopa :-)
Nam w szpitalu to nawet kazali kupić takie dla wcześniaków pampersy ale nie mogliśmy znaleźć i jedziemy na tych Newborn
 
Dziewczyny chyba znalazłam u Oli lewą dolną jedynkę :szok::szok:
Jak włozyłam palucha to kłuje :szok::szok::szok: i widac biała kreseczkę!

To niemożliwe!
 
xez tak jak kingusia piszę drugi tysiąc jest dla tych co łapią się na rodzinne. My rodzinnego do tej pory nie mieliśmy bo przekraczaliśmy próg dochodowy(wcześniej 504 teraz bodajże 530zł) ale teraz się udało bo policzyli na 4 osoby. Od listopada znów nie dostaniemy bo mimo, ze 4 osoby to dochody i tak z 2012 za wysokie.

Ząbki??? Już??? No w szoku jestem
 
Wy jesteście w szoku a co ja mam powiedziec?!?! Nie spotkałam sie jeszcze z czymś takim, serio... ale to by tłumaczyło dlaczego ostatnie 3 dni była taka przylepka i maruda.


A tu coś dla bb ciotek ;)
Wczorajsza kąpiel. Nie jest wcale taka duża.Wanienkę mamy taka malutką, niech was to nie zmyli :D
Ola 11.07.13.jpg
 

Załączniki

  • Ola 11.07.13.jpg
    Ola 11.07.13.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 65
hej kochane u nas już chłodniej wczoraj padało a dzis to ie wiadomo jak jak już byłam wyszykowana na spacer to się zachmurzyło i nawet zagrzmiało więc mysle zaraz lunie i odpusciłam spacer jak mała poszła mi ładnie spac do łóżeczka to wyszło słońce :baffled:

my becikowego tez 2 tyś mieliśmy ja biorę rodzinne na Dawida to nawet nie musiałam żadnych papierków załatwiać więc trwało to 5 minut Daria dostała za becikowe huśtawkę elektryczną i mate no w końcu to jej becikowe :-D

my pampersów 2 uzywamy już od dłuzszego czasu jakoś wole jak jest ten pampers luzniejeszy niz tai opiety no i używamy oryginalnych pampersów kupiłam dade z biedronki ale moja dama ma wrażliwą dupkę i zaraz była czerwona w tamtych i miała jakieś krostki wróciłam do pamperów i jest ładnie czyściutko więc kupujemy ale nie jst zle łapie okazje teraz w drogeriach natura sa w promocji za 37,99 80 szt rozm 2 więc nie dużo drozej niz dady zrobiłam zapasy ;-) mój Dawid tez tylko mógł w pampersach pamiętam że tez kupilismy mu raz biedronkowe to dupke odparzył i długo sie meczylismy potem :baffled:takie maja wrażliwe dupki te moje dzieci :-D

Xez ząbek już ????????? czy to mozliwe w 2 miesiącu ?????????:szok:

no po szczepieniu obyło się bez goraczki uff teraz 28 sierpnia nastepne moja Daria też chwilę tylko płakała jak ją wziełam na rączki to od razu sie uspokoiła i po wyjściu z gabinetu zaraz w aucie zasnęła i spała jeszcze godzine w domu więc to nic strasznego a tez przezywałam strasznie to szczepienie jak damy rade przygotowałam sie że nie będe ogła jej uspokic a tu prosze wystarczyło przytulić i po bólu :tak:
 
reklama
teri własnie czytam ze mozliwe. Sa przypadki, ze sie dziecko z zabkiem rodzi...

Widac ma to genetycznie może, bo Krzysiek pierwszego zęba sie dorobił na pol roku, potem długo długo nic i sie posypały koło roku.
 
Do góry