reklama

Czerwiec 2013

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2013' rozpoczęty przez styna26, 18 Wrzesień 2012.

1. styna26

styna26 Fanka BB :)

Witam jeszcze nie wiem czy będę czerwcówką, za tydzień będę testować. Mam wielką nadzieję że się udało i znowu będę mogła przejść przez ten niesamowity etap w życiu kobiety.

2. xdorotaa

xdorotaa Fanka BB :)

To już czerwcówki ??:) Zycze wszystkim przyszlym czerwcowym mamom spokojnych 8 miesiecy!! :))
    Majowo-czerwcowa2012 mama Piotrusia:))

3. reklama
  4. monia_bed

monia_bed Fanka BB :)

Witaj styna26 :)
    ja też jeszcze nie wiem, czy dołączę do grona czerwcówek,
    ale mam wielką nadzieję, że na początku października
    zobaczę na teście 2 kreseczki :))
    trzymam kciuki za Twoje testowanie! :)

5. pam_x_pam

pam_x_pam Fanka BB :)

hey dziewczyny :) mam nadzieje ze i ja dolacze :) mialam byc majowka ale sie nie udalo :) trzymajcie kciuki ja bede kolo 2-3go pazdziernika testowac :)

6. mlodak

mlodak Mama Szymusia :)

Mamusiom z czerwca 2013 życzę wszystkiego dobrego w oczekiwaniu na swoje maluszki :-).

Mama czerwcowa 2012 (a w praktyce majowa 2012) :happy:.

7. jolek27

jolek27 SZCZĘŚLIWA MAMA:)

Styna a Ty co, zdradzasz nas????:-p

P.s. pozytywnego testu życzę:)

8. styna26

Jolek ja nigdy, ale potrzebuję towarzystwa osób które będą tyły tak jak ja.

Ja testować będę 29 (wtedy mam nadzieje nie nadejdzie@), kupiłam też jakiś nowy test który ma ponoć pokazać o 6 dni wcześniej, ale w niego tak do końca nie wierzę. Ważne że temperatura utrzymuje się 37.1 do 37,4.

9. mama wikusi2010

mama wikusi2010 Fanka BB :)

Witam. Jestem tu nowa, ale w ''kupie'' raźniej. W pt mam dostać @ ale już dzisiaj zrobiłam test i są dwie krechy... planowany termin 1.06. Pozdrawiam i życzę udanych starań :)

10. reklama
  11. styna26

Mamawikusi2010 ​witam i gratuluję pierwszej potwierdzonej mamusi

12. karotka00

karotka00 Fanka BB :)

Witam :-) Ja również się staram,ale dopiero po 4.10 testuję,bo tak wychodzi @,a nie będę robić wcześniej,żeby się nie rozczarować.Tak jak pam, byłam na majówkach,ale się nie udało i mam ogromną nadzieję,że jednak na czerwiec "zaskoczy".:-D

Poleć forum