reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
monia_bed fajny nick :-D ja za kawe podziekuje nie pijam.... ale herbatke moze...;-) ah duzo sexu jest bo moj sie niewyzyty... pozytywne nastawienie tez wiec mam nadzieje ze sie uda :tak:

u mnie tez szaro i ponuro... a musze na godzine 14 isc na rehabilitacje mojej kostki...eh chce mi sie strasznie:dry::confused2:

Ja wam tez cos jeszcze o sobie napisze..... Nazywam sie Pamela (Pam) mam 20 lat i od 6 lat mieszkam na wyspach :) wiec bede wam zazdroscic wczesnych usg bo tutaj dopiero w 12tym tygodniu robia ale moze ublagam mojego GP zeby wyslal mnie wczesniej z wiazku z poprzednia ciaza
 
bed to 3 pierwsze litery nazwiska :-D bez skojarzeń ;-)
ojoj dopiero w 12-tym tygodniu, ja chyba bym nie mogła tyle czekać, więc będziesz musiała koniecznie ostro pobajerować swojego lekarza :-)
 
Monia mi sie skojarzylo z lozkiem i spaniem :-D

bede go meczyc a jak nie to pojde do szpitala powiem ze mnie bardzo boli i plamilam to zrobia.... eh jak nie po ludzku to trzeba klamac...ah ta irlandia :confused2:
 
Monia wszyscy mi to mowia... ze za mloda itp... ale mam ich ze tak powiem w dup*e.... gdyby nie to co sie stalo mialam bym 4letnia corke... a tak to odczuwam pustke, a pozatym stac mnie na dziecko i wiem ze sobie poradze... i problemy zdrowotne popychaja mnie do wczesnego macierzynstwa:blink:

ps. sorki za bledy i brak polskich liter... polskich poprstu nie mam a bledy... po 6 latach z tylko angielskim mam prawo :-)
 
pam pochwalam Twoją decyzję, fajnie być młodą mamą.
Moja mama urodziła mnie jak miała 21 lat i mamy świetny kontakt :-)
Bardzo współczuję Ci odejścia córeczki... :-( Drugie dzieciątko pozwoli Ci choć troszkę zapomnieć i obrócić się ku innym sprawom, dlatego z całego serca Ci kibicuję!!!
 
Dziekuje :) moja mama mnie urodzila jak miala 22.... ale juz teraz wiem ze jesli bede w ciazy to nie bedzie zadowolona... ale coz moje zycie:-) ja tobie tez kibicuje z calego serca bo to tak fajnie jak sie komus udaje nawet jak samemu sie polegnie :tak:

moze pisalac ale przeoczylam.. kiedy bedziesz testowac?
 
pam Ja również dziękuję :)
Testować będę koło 5.10, no chyba, że mnie wcześniej podkusi :-D

A co do Mamy to się nie przejmuj, na pewno po urodzeniu dzidziusia będzie szczęśliwa. Moja oszalała na punkcie wnuczki, świata poza Lenką nie widzi.
 
reklama
Do góry