reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

styna26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2010
Postów
3 616
Miasto
BANBURY
Witam jeszcze nie wiem czy będę czerwcówką, za tydzień będę testować. Mam wielką nadzieję że się udało i znowu będę mogła przejść przez ten niesamowity etap w życiu kobiety.
 
reklama
To już czerwcówki ??:) Zycze wszystkim przyszlym czerwcowym mamom spokojnych 8 miesiecy!! :))
Majowo-czerwcowa2012 mama Piotrusia:))
 
Witaj styna26 :)
ja też jeszcze nie wiem, czy dołączę do grona czerwcówek,
ale mam wielką nadzieję, że na początku października
zobaczę na teście 2 kreseczki :))
trzymam kciuki za Twoje testowanie! :)
 
hey dziewczyny :) mam nadzieje ze i ja dolacze :) mialam byc majowka ale sie nie udalo :) trzymajcie kciuki ja bede kolo 2-3go pazdziernika testowac :)
 
Mamusiom z czerwca 2013 życzę wszystkiego dobrego w oczekiwaniu na swoje maluszki :-).

Mama czerwcowa 2012 (a w praktyce majowa 2012) :happy:.
 
Jolek ja nigdy, ale potrzebuję towarzystwa osób które będą tyły tak jak ja.


Ja testować będę 29 (wtedy mam nadzieje nie nadejdzie@), kupiłam też jakiś nowy test który ma ponoć pokazać o 6 dni wcześniej, ale w niego tak do końca nie wierzę. Ważne że temperatura utrzymuje się 37.1 do 37,4.
 
reklama
Witam :-) Ja również się staram,ale dopiero po 4.10 testuję,bo tak wychodzi @,a nie będę robić wcześniej,żeby się nie rozczarować.Tak jak pam, byłam na majówkach,ale się nie udało i mam ogromną nadzieję,że jednak na czerwiec "zaskoczy".:-D
 
Do góry