reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dzieciaczków czerwcowych 2013

Mi się Martynka podoba :tak:

A mi co raz bardziej przykro, że mojemu Tacie się Feliks nie podoba :-( trudno jakoś będzie musiał z tym żyć.
 
reklama
Sara - Feliks sliczne imie, a mysle, ze jak tata zobaczy wnuczka to imie juz nie bedziestanowilo problemu:tak:
Ewelinanice - tez przez chwile mialam watpliwosci, choc od razu imie mialam, ale to chyba dlatego, ze poporostu juz przywyklysmy do swoich wyborow. U mnie jeszcze bylo to, ze oprocz Tymka, bardzo podoba mi sie rowniez Kostek, Karol, Hubert. Ale doszlam do wniosku, ze pierwsza decyzja najlepsza i tego sie trzymam
 
Sa_raa mnie się też wydaje, że jak dziadek zobaczy wnuczka to do imienia sie od razu przekona:) Mnie się ono bardzo podoba!!!!

Ewelina Maja to też bardzo ładne imię:) ja już od dawna do brzucha mówię Franek i nie wyobrażam sobie, że mogłabym teraz coś zmienić... jakoś tak dziwnie.

Nuśka i Martynka i Lilka bardzo ładnie:) może ostatecznie się zdecydujecie jak zobaczycie Małą? :)
 
Do góry