reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Hej :) żyje. Chodzę z krążkiem bo w 25 tc moja szyjka już miała 2 cm. Jutro wizyta więc zobaczymy jak sytuacja :)

A ci tam u was słychać?
 
Madzia dzieci ze pytasz :)
W obecnej chwili czuję się tak słabo jak na początku ciąży .. i jestem kłębkiem nerwów. 22 lipca ściągamy krążek i sie okaże co dalej.

Lenka daje do wiwatu, aż czasami z bólu mnie ugina, ale pocieszam się, że jeszcze troszkę :)
 
reklama
Kochana, ale masz wyczucie :) napisałas 8 sierpnia, a akurat 8 urodziłam ;)

Poród był szybki. O 18 zaczęły odchodzić wody. O 19 byłam na porodówce (od tygodnia leżałam w szpitalu bo po fałszywym alarmie i ciągłych skurczach nie chcieli mnie puścić :)) jak na złość jak wody zaczęły odchodzić to ani jeden skurcz mnie nie nawiedził. Zaczęły się dopiero o 20tej, a o 21.40 juz Lenka byla z nami :) poród zaliczam do łatwych i mało bolesnych. Większość czasu się smialam z mężem i gadalam takie głupoty, ze polozna miała ubaw ;) jedynie kryzys 7cm mnie zwalił z nóg ;) ale trwał króciutko.

Lenka 3360 i 33 cm. Spokojniutka póki co jak starszy braciszek :)
 
Do góry