reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Mikoto, powodzenia na glukozie, dasz radę Kingusia, kupuj wózek skoro Ci się podoba, potem już może takiego nie znajdziesz. Może ktoś Ci pożyczy, skoro teraz krucho z kasą
 
Teri a to dobre :-D pogadam z nim bo dzisiaj ma o dziwo wcześniej skończyć... ale chyba zaczekamy tak gdzieś do kwietnia z wózkiem. Wcześniej umówiliśmy się tak że jak w kwietniu nie znajdziemy używanego takiego jak chcemy to kupimy inny, tańszy nowy.
 
a trza mieć jakieś specjalne względy żeby się tam dostać ? :-)
Ja już dawno taką proponowałam, ale wtedy było na to zbyt szybko opinią innych (i dobrze ;-)).
Ja tu nie mam szans żeby się dostać i wdrożyć ale może tam... ?
 
reklama
Do góry