reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Część Dziewczyny

DorotaSaw

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2022
Postów
27
Hej dziewczyny mam pytanie byłam dzisiaj u lekarza i nie spodziewałam się czegoś takiego . Zrobił mi USG i jestem w 7 tygodniu ciąży , tylko niestety pęcherzyk był tylko zarodka nie było przepisał mi hormon Lutaine . Lecz bardzo się boje ze to mi nic nie pomoże i , że mogę poronic . Miał ktoś tak kiedyś , gdzie jednak z tego wyszedł i pojawił się zarodek ? Jeszcze dodam, że pojawił się krwiak na 2cm .
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20220713_210324.jpg
    IMG_20220713_210324.jpg
    986 KB · Wyświetleń: 148
Niestety nie wygląda to obiecująco.
Nie widzę wymiarów tego pęcherzyka ale tak na oko jest dosyć spory. Zasada mówi że jak pęcherzyk ma więcej niz 25 mm a nie ma w nim nawet pęcherzyka żółtkowego (on się pojawia najpierw dopiero około 2 dni później zarodek) to jest to puste jajo płodowe :(
Oczywiście że zdarzają się cuda, tu na forum też są kobiety, które długo miały puste jaja a nagle pojawiał się zarodek.
Ja należę do tej drugiej grupy, u której zarodek się nie pokazał.
 
Podejrzewam,że jedno z tych dwóch czarnych kółek to krwiak. Jeżeli on ma 2 cm to pęcherzyk jest podobnych wymiarów. Niestety ale nie wróży to niczego dobrego. Kiedy masz następną wizytę?
 
reklama
Krwiak jest dalej od pęcherzyków . A to są pęcherzyki . Prawdopodobnie ciąża bliźniacza .
Tak lekarz sugerował? Dwujajowe? Bo jak tak to trochę dziwnie to wyglada. Są strasznie blisko siebie i bardzo nieregularne. A mierzył te pęcherzyki lub wspominał o pęcherzykach żółtkowych?
 
Do góry