reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cześć dziewczyny

Dołączył(a)
7 Lipiec 2018
Postów
5
Dziewczyny ostatnio byłam na wizycie u ginekologa, coś zobaczyła ale powiedziała że mam się nie niepokoić i kazała brać mi luteine pod język dwa razy dziennie. Mija 5 dzień jak ją zażywam i pojawiły się takie bardzo delikatne plemienia i ból delikatny w podbrzuszu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć,
Nie wiem co ci dolega ale jestem pewna, że musisz udać się jak najszybciej do lekarza. Ból podbrzusza i plamienie to znak, że coś się dzieje w Twoim organizmie.
 
Cześć,
Nie wiem co ci dolega ale jestem pewna, że musisz udać się jak najszybciej do lekarza. Ból podbrzusza i plamienie to znak, że coś się dzieje w Twoim organizmie.
Już raz byłam u ginekologa z ta sytuacją zanim przepisala mi luteine. Nie miałam okresu i powiedziała mi że miałam owulacje czy to może być plamienie implantacyjne? Wtedy też przepisala mi luteine i kazała zrobić za dwa tygodnie BHCG ( nie wiem czy dobrze to napisałam)
 
Już raz byłam u ginekologa z ta sytuacją zanim przepisala mi luteine. Nie miałam okresu i powiedziała mi że miałam owulacje czy to może być plamienie implantacyjne? Wtedy też przepisala mi luteine i kazała zrobić za dwa tygodnie BHCG ( nie wiem czy dobrze to napisałam)
Moze ale nie musi.. musisz zobaczyc czy sie nie rozkreci okres.. jesli nie,zrob test :)
 
To powiedziała ze coś zobaczyła dała prochy a ty nie zapytałaś co jest i z jakiego powodu leki??
 
@Basia96 A z jakiego powodu byłaś u ginekologa? Luteinę najczęściej podaje się w celu wywołania @ lub podtrzymania ciąży. Może zauważyła w macicy kształt, który mógł być bardzo wczesną ciążą??
 
@Basia96 A z jakiego powodu byłaś u ginekologa? Luteinę najczęściej podaje się w celu wywołania @ lub podtrzymania ciąży. Może zauważyła w macicy kształt, który mógł być bardzo wczesną ciążą??
Z mężem dość sporo się staraliśmy, też mi się tak wydaje tylko że w moim przypadku jest wysokie prawdopodobieństwo poronienia i mojej lekarce ufam najbardziej na świecie ,myślę że ona po prostu nie chciała żeby kolejny raz coś sie wydarzyło i dlatego nic nie mówiła
 
reklama
Już raz byłam u ginekologa z ta sytuacją zanim przepisala mi luteine. Nie miałam okresu i powiedziała mi że miałam owulacje czy to może być plamienie implantacyjne? Wtedy też przepisala mi luteine i kazała zrobić za dwa tygodnie BHCG ( nie wiem czy dobrze to napisałam)
Czy to onacza zw HCG można robić dopiero 2 tug po implantacji ??
 
Do góry