reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Niedzielne dzien dobry,
ja tak podczytuje, ze wy o sloneczku piszecie, a u nas pogoda jakas taka nijaka, ale slonca jak na lekarstwo. Ponoc od srody ma sie zrobic ladnie, oby...
Luczka gdzie wynajeliscie mieszkanko? w Nettuno?? Lorenzo bedzie szalal nad morzem zatem, fajnie:-). Przyjedzie twoja siostra z blizniakami?
Ciao Vlora!
Zyta masz racje, jak juz jechac nad morze to na kilka dni, co innego jak ma sie blisko, koszty niestety sa niesamowite. U nas na osrodku ludzi niemal zero, ale nie ma sie co dziwic, pogoda nie rozpieszcza, benzyna alle stelle, a gdzie reszta, wyzywienie, atrakcje itp...
Pzdr dla wszystkich
 
reklama
czesc dziewczyny, ja tez od samego rana na nogach, wlasnie sobie w koncu przysiadlam na chwile...
ptynia uwazaj na to sloneczko, ale nie martw sie wszystko sie wyrowna :-)
masz racje, ja wczoraj wieczorem po tym szalonym dniu to mialam niezle skurcze, sama nie wiedzialam czy pakowac sie czy lezec ;-) no ale stwierdzilam ze za wczesnie ;-) wiec schowalam sie pod koldre i jakos przeszlo...
ale dzis motorek znow mi sie wlaczyl, ale dzieki temu torba juz prawie spakowana :-)
luczka fajnie, ze udalo Wam sie znalezc mieszkanko :-)
hehe, a Lorenzo niezly, bedziesz sie tlumaczyc, czemu nie masz siusiaka;-) moje dzieciaki to calkiem uswiadomione, bo ja im wszystko kawe na lawe i Antos kiedys jak sie dowiedzial jak sie robi dzieci, to swojemu wujkowi, ktory nie ma dzieci tlumaczyl, co i gdzie trzeba wlozyc, zeby plemniki poplynely ;-)

vlora witaj! :-)

kasia moze jeszcze Twoj maz 2 lata wytrzyma, a dzieciaki to masz racje im wieksze tym mniej chetne do przeprowadzek, ech,
zycze powodzenia ze specjalizacja, zeby wszystko udalo Ci sie zgodnie z planem szybciutko zrobic!


pozdrawiam i milej niedzieli zycze,
my zjemy obiadek i do parku, Antos ma znow randke :-)

a sicil nadal nie pisze :-(
 
Ostatnia edycja:
eve tak mieszkanko wynajelismy w Nettuno i przyjedzie moja siostra z blizniakami znowu o Tobie myslalam jak przejezdzalismy przez Latine tzn bokiem
kosmitka :-D:-D Antos jest nie zly moze wujek nie wiedzial i Antos go uswiadomil:-D rok temu na wakacjach przechodzilam z blizniakami pytania o siusiaka:-D no ale ty jestes nie zla z kawa na lawe chyba tez tak zrobie;-) a w jakim wieku dzieci sie pytaja skad sie biora dzieci? musze sie przygotowac;-)
vlora witaj!
 
Vlora witaj,ja tez tu jestem nowa.
We Wloszech tezmieszkalam z tesciami po sasiedzku,byla oczywiscie to w jakis sposob kontrola,ale ja nie przywiazywalam wiekszej uwagi.Gorzej bylo z mezem,ale to chyba normalne,bo wlasnym rodzicom szybciej sie cos zawsze wygarnie.Teraz mieszkamy calkiem sami,daleko od jednych i drugich,nie ma motywow do zatargow,ale tez nie moge liczyc na zadna rodzicielska ) czytaj babcina i dziadkowa ) pomoc
U nas niedziela tez w miare sloneczna,jak na polskie warunki
 
Vlora witaj!!!:yes:
coprawda jestesmy porozrzucane po Italii,ale tu na forum stworzylysmy taki klub plotkowy,wiec jak bedziesz miala chwilke np.na kawe to zapraszamy na bb,chociaz tak wirtualnie jestesmy blisko siebie;-):tak:
eve916 tak teraz benzyna przekracza juz wszelkie granice w cenie:szok:jest roznica pomiedzy zeszlym latem a teraz kazdy wyjazd nie moze byc bez odwiedzin dystrybutora:szok:
my w tym roku tez na wakacje chociaz kilka dni wynajmiemy cos nad morzem,moze koszty sie az tak nie obniza,ale napewno mniej sie wyda na paliwo,a za to oszczedzi sie czas,wiecej pozwiedza...;-):tak:
cucciloa79 ach ty:dry:kochana jak widzisz ze corka nie najlepiej sie czuje to nie kap jej,teraz nie jest tak goraco,wiec brudna czy spocona nie jest,co najwyzej tak tylko Fiamme odswiez...
mam nadzieje,ze chorobsko ja ominie szerokim lukiem
:tak:
Agatka13 poprosimy o zdjecie z chodowli Bio:yes:
@kosmitka jeszcze sie oszczedzaj do maja...,za spakowana torbe pochwala:tak:oj bo cos sie ociagalas z tym...;-)
dobre z tym uswiadamianiem dzieci,skad sie biora dzieci...:-D:-D:-D
moja tez juz ma etap anatomi za soba,wie wie co ma chlopak,dziewczyna,,,:-p;-)

Ja swojej mowie,ze jedziemy kupic siostre lub brata,pytam sie co chce,a ona z takim tekstem,ze dzieci sie nie kupuje tylko ja musze urodzic,i to szybkoooo...
:-D:-D:-D
kasia6911 rowniez zycze ci powodzenia ze specjalizacja(jaka):yes:
moze w jakiej sytuacji posluzysz rada,a jak wrocicie do Itali moze jakas wizyta???

u nas zimno,wiatr,ze malo co glowy nie...
:wściekła/y:

sicilpol....


 
witam sie i ja niedzielnie.u mnie tak gwizda ze lep z plucami by urwalo:szok: i zero slonca.juz wrzucam zdjecie mojej hodowli ale tylko tej sztucznej bo kwoce nie chce blyskac fleszem po oczach bo sie przestraszy i nic nie bedzie z jaj. 002.jpg004.jpg005.jpg pierwsze to jajka w inkubatorze a reszta to moje kurki i kogucik(ten bialo-czarny)
 
agatka nici z naszego spotkania bo maz do Perugii jutro nie jedzie zmiana planow ale napewno kiedys siespotkamy bo on w tamte strony jezdzi dosyc czesto tak ze napewno sie wybiore z nim na wycieczke.

zyta ale Cie corcia zaskoczyla:-D to tak jak w tym kawale "synku chodz porozmawaiamy o seksie a synek na to a co chcesz tato wiedziec?":-D
 
Specjalizacje robie z interny,wiec taka porada moze kazdej sie przydac,choc od lekarza najlepiej jak najdalej haha dzialam sama przeciw sobie:-D.Mam nadzieje,ze jak przyjade na wakacje do wloch ( w sierpniu ) to moze uda mi sie z ktoras z Was spotkac.Moze nad morzem?Bede w okolicach Gaety i Formii:-)
 
POWIEDZCIE MI DZIEWCZYNY CZEMU LUDZIE SA TACY PODLY,OCHYDNI,NIELUDZCY ZE TRUJA ZWIERZETA?????????????!!!!!!!!!!!!!! I NIE WAZNE JAKIE TO BEDIE ZWIERZE.JA POL GODZINY TEMU WROCILAM OD WETERYNARZA Z MOJA PSINA BO ZJADLA ZATRUTA SALCICE.KTOS POWYRZUCAL NA LAKI GDZIE CHODZA LUDZIE Z PSAMI TRUCIZNE I TA TAKA NAJGORSZA Z MOZLIWYCH.CUDEM MOJA SIE URATOWALA BO MIALAM BLISKO WETERYNARZA .DOSTALA KONSKA DAWKE ANTIDOTUM I DO TEGO VALIUM I 3 KROPLOWKI.6 GODZIN WALCZYLA.PRZEZYLA BO MLODA I SILNA.
NAWET NIE WIECIE JAKIE MAM NERWY,NIE BEDE PRZEKLINAC BO ZACZELABYM ZUCAC MIESEM JAK SZEWC:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.NIECH TE MINKI SAMAE ZA SIEBIE SIE WYPOWIEDZA.
 
reklama
eh,razem zawsze razniej!Dziewczyny ja staram sie jakos dawac rade.Ale co do Wlochòw nie mam jeszcze przekonania...Jakos sa usmiechnieci,ale jak widza ze OBCA...to im usmiech mija.Pozatym czuje jakis taki falsz.My Polacy moze mniej sie usmiechamy, ale jestesmy bardziej szczerzy.Tak wiec mysle ze na pokrewna dusze przyjdzie mi dluuugo poczekac.Moja dzidzia ma 6 miesiecy Francesca Karola ma na imie.Urodzilam còreczka w Polsce a od miesiaca jestem w Bari na tzw obcasie Wloch.Tescie maja taras z nami, wiec nieraz widze ich...nawet przewentylowac sie nie ma jak!...Tesciowa nie jest moze i taka zla...tesciu wie wszystko najlepiej...i basta.Ale wiadomo w rodzinie sila, a ja jestem ta obca...
 
Do góry