reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Chwilka relaksu w domciu i za chwilke na spacerek, pogoda coraz fajniejsza:-):-), coraz cieplej i slonko pieknie przyswieca:tak:. Musze tylko samochod przestawic bo inaczej jutro nie bede mogla do pracy pojechac jak bancarelle porozkladaja.
Anika wyobrazam sobie, ze duzoooo zakupow Cie czeka, fajnie:tak:
Zyta ja nie mam ogrodka tutaj i troche nad tym ubolewam:-(, bo w PL ogrod jak marzenie, i niestety jak ktos wyrosl w domku z ogrodkiem to potem mieszkanie w condominio troche meczy, szczegolnie jak sie ma Family Adams nad glowami:wściekła/y::szok:, ale przynajmniej duzy taras jest;-)
 
reklama
u mnie musze powiedziec,tez pogoda coraz ladniejsza wyszlo slonce i cieplutko...
ja niestety znowu musialam isc do lekarza,i musze znow robic gastroskopie...juz mam dosc....ale tak mnie boli,ze nie moge wytrzymac....zobaczymy co tym razem
zyta ja nie mam ogrodu,ale tesciowa ma wiec troche korzystam z rekreacji szczegolnie:-)
anika,strega jest na biezaco to ci moze cos doradzi a na jakie kolory stawiasz?jakies pastele czy cos zywszego?
kosmitka ty nie przesadzaj z tym sprzataniem,bo nam sie rozpakujesz wczesniej:-)
eve ja mam nad soba, jedna rodzinke adams,ktora nie umie normalnie rozmawiac tylko krzyczy...reszta do zniesienia...ale ci jedni daja sie we znaki za 1oo,maja 3 malych dzieci,:szok:dobrze,ze wszyscy mamy mocny sen bo inaczej nie moznaby byko wypoczac...
 
Dzień doberek, ja jak zwykle wcześnie przy wczesnej kawce:) ale się cieszę, że dziś wolne. Wprawdzie idę do pracki rano i wieczorem ale cały środek środy mam wolny.
cucciola jesli wyjedziecie gdzies kolo poludnia to mysle ze wam wystarczy czasu jesli brykniecie się superstradą. Zjazd jest potem w Californii, i ten park jest na początku ceciny zaraz. Mam nadzieje, ze jak się tam wybierzecie to dasz znać jak poszło. Ja jestem bardzo ciekawa jakie tam są teraz zmiany, ile zwierzątek itp. My wybieramy się na ogladanie małych "wulkanów" jak to Maciek określa:) Kręte drogi, góry, pejzaże, bulgocząca woda wydobywająca się z ziemi..zobaczymy czy mu się wycieczka spodoba:-)
No nic, bardzo miłego dnia wam życzę, udanych wycieczek, buszowania po sklepach, grilków,itp). Pewnie jutro będzie co czytać jak wszystkie powracamy z wypraw:tak:
 
Dzień doberek, ja jak zwykle wcześnie przy wczesnej kawce:) ale się cieszę, że dziś wolne. Wprawdzie idę do pracki rano i wieczorem ale cały środek środy mam wolny.
cucciola jesli wyjedziecie gdzies kolo poludnia to mysle ze wam wystarczy czasu jesli brykniecie się superstradą. Zjazd jest potem w Californii, i ten park jest na początku ceciny zaraz. Mam nadzieje, ze jak się tam wybierzecie to dasz znać jak poszło. Ja jestem bardzo ciekawa jakie tam są teraz zmiany, ile zwierzątek itp. My wybieramy się na ogladanie małych "wulkanów" jak to Maciek określa:) Kręte drogi, góry, pejzaże, bulgocząca woda wydobywająca się z ziemi..zobaczymy czy mu się wycieczka spodoba:-)
No nic, bardzo miłego dnia wam życzę, udanych wycieczek, buszowania po sklepach, grilków,itp). Pewnie jutro będzie co czytać jak wszystkie powracamy z wypraw:tak:
ojj sama nie wiem czy dzisiaj rusze sie z domu kiepsko sie czuje poza tym i maz zalapal przeziebienie od nas:-(jak nie damy rady dzisiaj to jak wyzdrowiejemy leicmy zaraz do zoo;-)a Wy gdzie jedziecie ogladac te wulkany???zdradzcie kochane jakies fajne miejsca do zwiedzania na naszej Toscanie:eek:
Milego dzionka dla reszty mamus ,zonek i ich pociech:-)
 
Cucciola, no strasznie współczuję, choć mam cichą nadzieję, że jednak jakoś cudzikiem wyzdrowiejecie i gdzieś niedaleko chociaż się wybierzecie złapać trochę powietrza i słonka. W końcu słońce to witamina D taka ku zdrowotności również:-D A te gorące wody i wulkanik to Sasso Pisano maleńka mieścinka, obok niej niedaleko Monterotondo Marittimo tez niewielkie. A wracając chcemy zahaczyć o minierę San sebastiano(chyba), która jest o rzut beretem od nas. ZObaczymy czy uda się wszystko zaliczyć i spędzić miło dzionek. :-)
 
zyta chyba niekoniecznie druga cesarka.wszystko zalezy jak ciaza bedzie przebiegala.ja mialam wybor jak mam urodzic, wybralam cesarke i nie zaluje.to byl moj swiadomy wybor , ale gdybym miala wybierac jeszcze raz wybralabym tak samo.
cuciola a czemu cavallino matto bez rewelacji jezeli mozna wiedziec? my wybieramy sie w tym roku
 
Taka cisza tutaj dzisiaj.Trzeba wnioskowac,ze macie wszystkie super pogode i jestescie na wycieczkach.U nas dzien normalny,jak co dzien.Mam tak straszny katar i szczypie mnie gardlo,ze nie moge juz wytrzymac.Nie wiem tylko czy toprzeziebienie,czy alergia?Zajrze tutaj pozniej,moze bedzie wiekszy ruch:-D:-D
 
reklama
... u nas pogoda byla super chociaz troche wialo
bylismy na urodzinach u kolezanki Lorenzo bylo nawet fajnie chociaz bylo malo dzieci zaprosili cala grupe zlobkowa a przyszlismy tylko my i jeszcze jeden chlopiec Lorenzo sie wybawil na gonfiabili oczywiscie mamusia tez sie wybawila;-):-D nie moge wyjsc z podziwu jakie moje dziecko jest sprytne i odwazne wspinal sie sprytnie na wszystko byle wyzej a jeszcze niedawno martwilismy sie ze szybko nie dogoni swoich rowiesnikow tak ze po dysplazji nie ma prawie znaku oprocz kilku szczegolow ale i to pewnie szybko minie i bylo wszystko super gdyby nie to ze jak wrocilismy do domu Lorenzo wydal mi sie dziwny na poczatku myslalam ze to zmeczenie ale za chwile okazalo sie ze sie myle mial goraczke i dostal dreszczy:szok: wykapalam go w chlodnej wodzie ale nie pomoglo wiec dalam mu czopek przespal sie godzine i wstal jak mlody bog:cool2: teraz dalej szaleje:szok: skad on bierze tyle energii? mam nadzieje ze mu sie nic nie rozwinie bo troche kaszle i ma katar.
Do jutra dziewczyny.
 
Do góry