reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Częste oddawanie moczu

Dołączył(a)
4 Luty 2021
Postów
5
Czy któraś z Was tak miała?
Otóż mam problem z częstym oddawaniem moczu. Ide siku i po pół godziny znowu mi się chce i cały czas o tym myśle i musze chodzic co 1/2 godziny do łazienki. Jak ide na spacer na dość długo nie myśle o tym moczu to w ogóle nie odczuwam, że musze skorzystać z łazienki. W ciąży nie jestem ostatni raz uprawiałam seks w grudniu i od tego czasu były 2 miesiączki i nawet robiłam w lutym testy bo bałam się wpadki i dwa negatywne.
I już nie wiem czy ten mocz przez to, że o tym cały czas myśle czy może jakaś infekcja. Miała któraś z Was tak?
 
reklama
Ja mysle ze poprostu zapalenie pęcherza mogło cię przewiac np... tak sadze ... ale jak cię nie minie to do lekarza po co się męczyć
 
Czy któraś z Was tak miała?
Otóż mam problem z częstym oddawaniem moczu. Ide siku i po pół godziny znowu mi się chce i cały czas o tym myśle i musze chodzic co 1/2 godziny do łazienki. Jak ide na spacer na dość długo nie myśle o tym moczu to w ogóle nie odczuwam, że musze skorzystać z łazienki. W ciąży nie jestem ostatni raz uprawiałam seks w grudniu i od tego czasu były 2 miesiączki i nawet robiłam w lutym testy bo bałam się wpadki i dwa negatywne.
I już nie wiem czy ten mocz przez to, że o tym cały czas myśle czy może jakaś infekcja. Miała któraś z Was tak?
Myślę, że się nakrecasz bo ciągle myślisz. Ale dlaczego, skoro masz pewność że nie jesteś w ciąży ? Idź na wizytę do ginekologa. Może masz zapalenie pęcherza, ale wtedy razem z częstym oddawaniem moczu zazwyczaj jest ból towarzyszący. Jeśli infekcja to też trzeba leczyć. Jeśli boisz się ciąży, zabezpieczaj się i omów to z lekarzem.
 
Do góry