reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy ?

W 1ciazy czop z krwią odszedł w sobotę we wtorek urodziłam w drugiej odszedł przezroczysty i nic się nie działo.

Lepiej sprawdzić i jeżeli jest możliwość to zatrzymać akcje porodowa niż czekać i żeby było za późno nawet na podanie sterydów na płucka.
 
reklama
Skurczy i rozwarcia jeszcze nie ma ale mam szyjkę na 18 mm ,kazali wstawać tylko do WC i prysznic co najwyżej .
Czasem się troszkę przejść ale najbardziej to leżeć :)
Trzymam kciuki! Każdy dzień w brzuchu jest na wagę złota, ja odetchnęłam po 36 tc, a potem młoda nie chciała wyjść 🤣
 
Cieszę się, że jednak pojechałaś i jesteś pod opieką lekarzy :) Życzę dużo spokoju i jak najwiecej dni spędzonych w dwupaku!
 
Trzymam kciuki! Każdy dzień w brzuchu jest na wagę złota, ja odetchnęłam po 36 tc, a potem młoda nie chciała wyjść 🤣
Ja też tak czuję że potem to nie będzie chciała wyjść bo jak mnie na faszerują tym wszystkim :D ale to dobrze niech bo tak jak mówisz lepiej dla niej :)
 
reklama
Do góry