reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy ?

Angel92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2023
Postów
21
Hej,jak myślicie czy to może być czop śluzowy?
Wczoraj na bieliźnie poczułam że coś wypłynęło i znalazłam takie coś .
Według tego co patrzę na google to jest podobne ,sama nie wiem w pierwsze ciąży albo przeoczyłam albo wypadł w momencie kiedy go nie zauważyłam.

Wrzucam zdjęcie .
 
reklama
IMG_20230519_220915.jpg
 
U mnie to wyglądało podobnie. Na twoim miejscu, z uwagi na to, że jesteś dopiero w 33tc, udałabym się na IP 🙈
Myślisz że lepiej jechać ? Bo kurde wizytę u ginekologa mam w poniedziałek ,wszyscy w domu mówią żebym poczekała właśnie do poniedziałku ale sama nie wiem co robić bo prócz tego nic się nie dzieje .Tylko czytałam że skoro czop wypadł to też dziecko jest narażone na bakterie itd.
 
Raczej możesz na spokojnie poczekać jeżeli nic więcej się nie dzieje. Mi odszedł w poprzedniej ciąży gdzieś koło 30 tygodnia a i tak donoszona do terminu
 
Raczej możesz na spokojnie poczekać jeżeli nic więcej się nie dzieje. Mi odszedł w poprzedniej ciąży gdzieś koło 30 tygodnia a i tak donoszona do terminu
tylko czop zabarwiony krwią zwykle świadczy o porodzie zbliżającym się. Czop bez krwi, tak jak mówisz można nawet tygodnie chodzić bez niego.
 
reklama
Myślisz że lepiej jechać ? Bo kurde wizytę u ginekologa mam w poniedziałek ,wszyscy w domu mówią żebym poczekała właśnie do poniedziałku ale sama nie wiem co robić bo prócz tego nic się nie dzieje .Tylko czytałam że skoro czop wypadł to też dziecko jest narażone na bakterie itd.
Ja wolałabym pojechać żeby zobaczyli co tam się dzieje. Najwyżej odeślą cię do domu. No ale zrobisz jak uważasz. Może jeśli masz możliwość zadzwonienia do swojego lekarza lub położnej, to zrób to i zapytaj co robić
 
Do góry