reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop

Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
3
Dziewczyny jak wygląda czop śluzowy ? Bo nie jestem pewna czy właśnie mi odszedł czy to tylko śluz. Mam zdjęcie ale nie będę go tutaj wstawiać wiadomo może to zniesmaczyć 🙄🤭
 
reklama
Dziewczyny jak wygląda czop śluzowy ? Bo nie jestem pewna czy właśnie mi odszedł czy to tylko śluz. Mam zdjęcie ale nie będę go tutaj wstawiać wiadomo może to zniesmaczyć 🙄🤭
 

Załączniki

  • 20201117_090817.jpg
    20201117_090817.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 514
Po sobie mogę powiedzieć że czop się jednak różni od śluzu, jest to taka zbita galaretka, jak to określiłas niesmaczna dla wzroku:p jak już się pojawił to byłam przekonana że to nie zwykły śluz. Może odchodzić kawałkami, może w całości, może pojawić się na kilka dni czy tygodni przed porodem a może wypaść dopiero podczas porodu kiedy się szyjka rozwiera. Póki co nie przejmuj się, obserwuj czy coś więcej się pojawia, na spokojnie czekaj na rozwuj wydarzeń bo to że wypadnie niczego nie gwarantuje. No i powodzenia gdyby się jednak rozkręciło:)
 
Wg mnie to jest czop. Mnie odszedł jakoś miesiąc przed porodem także jeżeli nie masz żadnych niepokojących objawów to nie musisz się martwić
 
Jeśli miał formę galaretki to czop. Ze spokojem, u mnie po tygodniu nastąpił poród od odejścia czopa, odchodził jeszcze przez trzy dni przed porodem już z pasmami podkrwiawionymi. Jeśli masz ciążę donoszoną to na spokojnie o serwuje siebie i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :)
 
reklama
Wg mnie to jest czop. Takie samo coś wypadło mi we wtorek a kilka dni później w poniedziałek urodziłam 🙂 ogólnie w kolejnych dniach lekko plamilam (brunatna wydzielina) i z dnia na dzień czułam się jak na okres, pobolewal brzuch a w niedzielę po południu zaczęły się skurcze od takich powolnych do już częstych w nocy.

Przyjemnego i szybkiego rozwiązania życzę! ♥️
 
Do góry