reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

Ja się długo zastanawiałam nad Mutsy 4 rider, ale kilka rzeczy mnie przekonało zdecydowanie, że tego akurat wózka nie chcę :-) (gondolka jest jednak mała, zwłaszcza w najładniejszej moim zdaniem wersji Cargo, pokrycie spacerówki może odparzać i słyszałam, że jak się je rozłoży na płasko to pod pleckami dziecka można wyczuć jakiś element wózka, nie sprawdzałam akurat ...)

mój wózek idealny to Emmaljunga, ale na podwoziu z Maxi Cosi Mura i z możliwością zamontowania fotelika Maxi Cosi ;-) więc z tej kalkulacji wyszło mi, że najbardziej mi psuje Maxi Cosi Mura :-)

Inglesina u nas niestety odpada ze względu na to, że P. się absolutnie nie podoba (eh ci faceci :-) ) ...
 
reklama
Wiec tak nie kupie wozka wiec zatrzymam wozka po mojej coreczki, tez jest wygodna i dla dziecka tez wygodna przez cala zime.
Mam nazwe Breaker Baby Active. a tak chcialam Coneco Toledo albo X landera. Breaker zatrzymam wozka dla drugiego dzidzia.
 
Witam!
Podoba mi się wózek Jedo Vedi. Czy któraś z Was ma może taki wózek? Wiecie coś na jego temat?:-)





 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moja koleżanka z Jedo jest zadowolona. My się zastanawiamy nad Jedo Fyn4 i X-Landerem. Oba moim zdaniem fajnie się prowadzą. Prawdopodobnie zdecydujemy się na Jedo, ponieważ ma przekładaną spacerówkę (X-Lander nie ma). Dzisiaj jedziemy do sklepu pomacać i porozkładać na części.
 
siostra mojego M. wa wózek JEDO FYN i jest bardzo z niego zadowolona. ja sama uważam że świetnie wygląda i bardzo dobrze go się prowadzi, do tego ma amortyzatory i można wybrać koła pompowan, które są dodatkowymi amortyzatorami.
 
dziewczyny wazniejsze zeby dzidzia byla wygodnie z gondoli bo listopad rodzimy, zeby bylo przez calą zime byc gondoli, bo nie ktore widzialam coneco toledo np strasznie male i zbyt waskie dziecku nie bedzie wygodnie bo bedzie ubrane kombinezony bedzie ich ciasne w gondoli lepiej popatrzec romziary wieksze gondoli :) bo ja mam breaker mialam w sam raz i bylo wolne miejsce i szersze. moja corka 2 latka jeszcze w tym wozilam wozka zimowe i jak spala to miescila sie w wozku.
 
reklama
Mimo, ze mamy juz wozek, to bedac teraz dwa tygodnie w Polsce nadal nie moglam oderwac oczu od wozkow i ciagle podgladalam jakie "fury" maja maluchy.. zauwazylam, ze najwiecej jest w Polsce x-landerow (rozne rodzaje) i chico, bardzo malo widzialam wozkow z innych firm, no i 99% ma duze pompowane kola.. myslalam ze takie kola to glownie na nierowny teren.. moze taka moda? :)
 
Do góry