reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czuję się gruba, brzydka i nieatrakcyjna :P

no, patka baby w ciązy to są dziwne...
jak jest wakacyjnie (chili gorąco) to one złe humory mają ;D
ale fakt, ja się czuję okropnie również prtzez taką pogodę. jeszcze bardziej ociężała i opuchnięta... jeszcze bardziej hipkowata...
 
reklama
Hihihi.. to ja jestem dziwna, bo nie przejmuje się wyglądem. Fakt, że nie mogę spać na brzuchu, ale jeszcze ten miesiąc wytrzymam. a poza tym nosy do góry. Jest wiele kobialek, które by się chętnie z nami zamieniły.. Także mamy się czym cieszyć
 
I nadeszły dni kryzysu...
Wczoraj przepłąkałąm pół nocy, nie mogę na sibie patrzeć,
wyglądam paskudnie,
mam tysiące grubych, długich fioletowych rozstępów,
nie ma nic bardziej paskudnego, a jak dotykam skóry an udach to mi się nie dobrze robi taka tłusta galareta,
straszne, czuję się okropnie w swojej skórze.
 
niestety lucky ja dziś też się czuję tak okropnie...
moje rozstępy wypełzają coraz wyżej...
ale najgorsze jest to, że jestem taka spuchnięta. mam gębę jak księżyc w pełni, grubaśne paluchy i KOLANA oraz wszystko inne..
sparwę pogarsza fatalne samopoczucie. tak bardzo bolą mnie stawy w rękach, stopach i kolanach (w nocy najgorzej), ze wyję z bólu... :( porażka...
 
no ja też się tak czuję :(
ryczę z byle powodu...
chcę żeby misiek wciąz mi mówił, ze jestem ładna, a jednocześnie za grosz w to nie wierzę i doprowadza mnie to do łez...
głupie to wszystko.... :(
z jednej strony jeszcze nie chciałabym rodzić, a z drugiej to jak najszybciej żeby ta pieprzona woda ze mnie zlazła i żeby przestały mnie tak te stawy boleć... :(
 
efunia ja już chcę rodzić za jakiś tydzień bo dłużej już chyba nie wytrzymam..załamka..
Tobie to jeszcze mąż mówi ż ejesteś łądna, a mój nie...:(
 
zmuś go :)
ja mojego zmuszam...
i dltego nic mi to nie pomaga :)
poważnie chcesz rodzić za tydzień???
a są jakieś symptomy wskazujące na to?
 
efunia problem w tym że nie za bardzo, mam skórcze w nocy, ale to nie wystarczy,
chyba to załamanie przez to że wszystko sie pozmieniało, kiedyś byłam inna, wszędzie było mnie pełno,
taka obrotna, radosna i do tego miłąm duże powodzenie, a teraz...nawet mąż pewnie nie może na mnei patrzeć...to straszne..
 
reklama
nie, no daj spokój....
jak to nie może patrzeć???
pooglądaj swoje zdjęcia z tej sesji dla babyboom...
pięknie tam wyglądasz... kompletny odjazd :)
 
Do góry