reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ja zaczynam rodzić????

m
Będzie dobrze! Skurcze porodowe nie trwają tak długo. Zaczyna się od kilku-kilkunastu sekund, potem odpuszcza i znów łapie. Ja bym taki ból chyba jednak skonsultowała z lekarzem.
moja koleżanka akcję porodową zaczynała od 15-20 minutowych skurczy, a potem były krótsze i częstsze
 
reklama
Może ona miała skurcze przez 15-20minut, ale to nie był jeden długi skurcz - tylko cykl krótkich skurczy?
 
Nie rozumiem dlaczego jak się tylko powie że miało się intensywny dzień, długi spacer i stosunek to uważasz że robię to po to by przyspieszyć poród... Dzień zdarzył się taki bo dużo nałożyłam sobie na głowę, na spacer poszliśmy bo już miałam dość siedzenia w domu, a stosunku z mężem to wybacz ale nawet nie skomentuje....
Nie od dzisiaj wiadomo, że seks lub intensywny wysiłek mogą przyspieszyć poród. Miałaś wcześniej skurcze które Cię niepokoiły, więc wybacz ale uważam, że robisz właśnie wszystko, żeby przyspieszyć poród. Stąd moja wypowiedź, że to trochę nieodpowiedzialne, więc nie szukaj pocieszenia, że każdy będzie Cię klepał po plecach i mówił "tak, dobrze zrobiłaś".
 
Nie od dzisiaj wiadomo, że seks lub intensywny wysiłek mogą przyspieszyć poród. Miałaś wcześniej skurcze które Cię niepokoiły, więc wybacz ale uważam, że robisz właśnie wszystko, żeby przyspieszyć poród. Stąd moja wypowiedź, że to trochę nieodpowiedzialne, więc nie szukaj pocieszenia, że każdy będzie Cię klepał po plecach i mówił "tak, dobrze zrobiłaś".
Też tak uważam. Jestem za, ale w 39 tygodniu i bez dolegliwości bólowych.
 
Dlaczego nie dziwi mnie to, że ktoś zawsze jest mądrzejszy 🤷 ... To że poszłam na spacer i współżyłam z mężem to oznacza że robię to po to by przyspieszyć poród? hahaha dobre.
Te forum chyba po to jest stworzone żeby dzielić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, a temat ciąży czy porodu to wydaje mi się dość oblegany temat, bo każda kobieta bardzo to przeżywa.
Gdybym miała zakaz na te czynności od lekarza to rozumiem ten hejt, ale w takiej sytuacji w jakiej jestem uważam że te "mądrości" są zupełnie niepotrzebne.
 
Dlaczego nie dziwi mnie to, że ktoś zawsze jest mądrzejszy 🤷 ... To że poszłam na spacer i współżyłam z mężem to oznacza że robię to po to by przyspieszyć poród? hahaha dobre.
Te forum chyba po to jest stworzone żeby dzielić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, a temat ciąży czy porodu to wydaje mi się dość oblegany temat, bo każda kobieta bardzo to przeżywa.
Gdybym miała zakaz na te czynności od lekarza to rozumiem ten hejt, ale w takiej sytuacji w jakiej jestem uważam że te "mądrości" są zupełnie niepotrzebne.
Ja nie widze w tym nic nie właściwego, ze spacerujesz i z mężem. Bo jak nie teraz to kiedy? Po połogu nie mozna, a spacery w taki upał z maleństwem to albo sie uda albo nie, zalezy od warunków.
Ja nie mogłam nic z tych rzeczy, raz zaryzykowałam z mężem i skończyło sie bólami. Ale juz od 37 wiecej sie ruszałam i mimo skurczy, trzeba było jakos wszystko przygotować, ogarnac.
 
No ja nie rozumiem dlaczego jest taka nagonka za to że byłam na spacerze i współżyłam z mężem. No ludzie... litości... Picie alkoholu prowadzi do alkoholizmu i jak wypije na imprezie to znaczy że jestem alkoholiczką? 🙄
 
reklama
No ja nie rozumiem dlaczego jest taka nagonka za to że byłam na spacerze i współżyłam z mężem. No ludzie... litości... Picie alkoholu prowadzi do alkoholizmu i jak wypije na imprezie to znaczy że jestem alkoholiczką? 🙄
Już tak nie przesadzaj. Założyłaś wątek " czy ja zaczynam rodzic" i to w 37 tygodniu więc czego się spodziewasz ? Każda chce donosić ciążę więc wyraża swoją opinię. Jeśli wiesz już wszystko to nie ma sensu pytanie :)
 
Do góry