reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ja zaczynam rodzić????

reklama
Ja drugiej ciąży miałam tak dość, że od równego 37tc robiłam WSZYSTKO, żeby poród przyspieszyć, przetestowałam absolutnie każdą metodę "domową" i urodziłam... w 39t4d 😂😂😂
To tak jak ja, nie oszczędzałam się w ostatnich tygodniach, miałam 2 masaże szyjki bo dziecko duże i urodzilam tak jka Ty. Gdybym leżała plackiem to bym przenosiła i by pewnie była cesarka a dzieciak 3910 :) nie ma reguły każdy organizm inny ale w ostatnich tygodniach to bóle różne mnie bóle miesiączkowe budzily w nocy a jak zasnęłam i się obudziłam to cisza ale ja bym prawie poród przeoczyła :D
 
To tak jak ja, nie oszczędzałam się w ostatnich tygodniach, miałam 2 masaże szyjki bo dziecko duże i urodzilam tak jka Ty. Gdybym leżała plackiem to bym przenosiła i by pewnie była cesarka a dzieciak 3910 :) nie ma reguły każdy organizm inny ale w ostatnich tygodniach to bóle różne mnie bóle miesiączkowe budzily w nocy a jak zasnęłam i się obudziłam to cisza ale ja bym prawie poród przeoczyła :D
Nie dodajecie otuchy 🤣 Ja tak co chwilę coś czuję, coś zauważam, a pewnie jeszcze conajmniej do końca lipca przechodzę jak nie do połowy sierpnia :D
 
Czekaj spokojnie. Im bliżej terminu tym lepiej. Na poród jest jeszcze trochę czasu. Porodu nie da się przegapić. Ból jest okropny, regularny i nie przechodzi po niczym. Monitoruj ruchy i zwracaj uwagę czy wody się nie sączą. Reszta przyjdzie sama.
Jeśli coś boli to duży wysiłek i seks też bym ograniczyła.
 
Ból trwał prawie 8 minut i był silniejszy niż ten wczoraj. Od razu mnie też zczyściło. Narazie już jest lepiej, ale czuję cały czas ścisk w brzuchu. Będę dawała znać jak się rozwija
 
reklama
Będzie dobrze! Skurcze porodowe nie trwają tak długo. Zaczyna się od kilku-kilkunastu sekund, potem odpuszcza i znów łapie. Ja bym taki ból chyba jednak skonsultowała z lekarzem.
 
Do góry