reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

jak to sie wszystko szybko zmienia :) Ja nie wiem czy to dobrze jestesaniolkiem, ze czulas parcie. Musisz dac rade jeszcze tydzien :) Na którego masz termin??
 
reklama
kozaczino no ja tam stopuje malego ile sie da :D, dzisiaj na ktg byla: skurcze do 60, szyjka miekka skrocona rozwarcie na pol opuszka :szok: no normlanie padlam na pape jak to uslyszalam, a tydzien temu bylo wsio ok!!!! wiec gin chcial mnie zostawic na obserwacji ale obiecalam ze bede lezec w domku i pozwolil mi jechac...

gosia i jakie wrazenia z polnej??....


ej czy to normalne ze przy tych skurczach 60tkach czulam juz lekkie parcie?? - zdziwilo mnie to samą??
ja pamiętam w 36 tygodniu miałam identycznie a przenosiłam ciążę :baffled:

co do polnej ja jestem zadowolona jakbyś chciała coś wiedziec to się pytaj ;-):tak:

Coś jakaś poddenerwowana jestem bo wiem, że to lada chwila i zaraz moje życie się zmieni...ale fajnie :) Czy wy też się panicznie boicie szpitala?
Dzis mają mi komódke dla maluszka przywieść powkładam ciuszki to może go wywołam hihi.
Idę troche się jeszcze przespać póki mogę..aczkolwiek szkoda, że nie możńa się wyspać na zapas :)
Dziewczyny trzymajcie się i sił wam zycze na te ostatnie tygodnie :)
ja kiedyś się też bałam teraz przy drugim porodzie było lepiej bo wiedziałam co i jak :tak: a wcześniej byłam w ciąży na ciśnienie a tak to tylko jak się rodziłam :-D

Marciaa a klnij jak ci to pomoże :) na porodówce nie takie rzeczy słyszeli :) kurcze pewnie siedzisz jak na szpilkach !!! no nic relaksuj się i czekamy :)
Gosia jaka zmiana suwaczków :)
taka zmiana wiosenna :-D
hej dziewczyny
No juz myslalam, ze moze sie cos rozkreci tego 21. Byłam w centrum ogrodniczym i tak mi parło w cip** i kłuło, ze się troszkę zdenerwowałam ale pozniej usiadłam i było ok. Natomiast dzisiaj w nocy bole na @ czeste i jakos nie mogłam sobie miejsca znalezc...dzis zostaje w domku bo a noz widelec cos sie wydarzy. Na 20 tylko mam lekarza i USG ciekawa jestem ile waży :)))))

Gosia ja czasem sobie zaklnę więc mam nadzieje, ze na porodówce sie pohamuje bo wstyd normalnie będzie ;-) jak sie rozkrece ...hihi
i jak po wizycie u lekarza ?

co do przeklinania to oni chyba to dobrze znają :-D


uciekam uśpić młodą i na wspólną może szybko zaśnie bo film już leci :-D
 
hej skrzat. Witaj :))
No dziewczyny...szyjki u mnie brak rozwarcie na 1cm sie dzieje...mały dzisiaj mega aktywny. ponoc dlugi i szczupły 3,5 kg chłopa :)
na dniach pewnie urodze:]
 
Hej laski ale tu naskrobałyście...:-D
ja rodziłam też na Engela (klinika im. św rodziny) cudownie jest kameralnie miła obsługa zresztą oddział położniczy jest po remoncie:tak:
No powiem wam że ja też chciałam mieć już jak najszybciej wszystko za sobą a jak już byłam na tym wyrku porodowym to tylko patrzyłam gdzie tu spieprzyć:-D:-D:-p ale jak wszystkie wiemy się nie da.. to tzw kryzys 7 cm......

Ja chodziłam z 2 tyg z rozwarciem 2-3 cm... więc spokojnie laski.... pierwiastki często rodzą po terminie.... a im bardziej się czeka tym bardziej się oddala...:baffled::dry:
Ale ja wam zazdroszczę że rodzicie teraz jak robi się już cieplutko poród raz dwa i potem dłuuuuugie spacerki z maluszkami w słoneczku:-D:-D:tak:
 
reklama
haha Guziczek, no ja mam ochote przenosic :D...
mnie poprostu dziwi ze tydzien temu bylo ok, szyjka zamknieta dluga twarda a teraz?? - szok to tylko tydzien hmmm...
nooo dokladnie to jest plusik taki fajny - ze ze szpitala na spacere i jest gitezzz :)
 
Do góry