reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży? Dziwne objawy

Dołączył(a)
9 Kwiecień 2023
Postów
1
Cześć,
(10 dni temu) w trakcie owulacji miałam stosunek ze swoim chłopakiem. Zabezpieczyliśmy się.
Mimo to od kilku dni boli mnie podbrzusze, tak jak przed okresem. Planowo okres powinnam mieć za 5 dni. Mam również wrażenie, ze jestem „ciagle zmęczona”. Mam również wrażenie, że moje piersi są większe. Dodatkowo dziś przez kilka godzin pojawiło się plamienie krwią. Czy wiecie czy takie objawy mogą oznaczać ciąże?

Ps. Robiłam dwa testy, które wyszły negatywnie, ale obawiam się, że może być jeszcze zbyt wcześnie by test wykrył ciąże.
 
reklama
Musisz poczekać do dnia spowodowanej miesiączki i zrobić ponownie test, pamiętaj jest seks jest szansa na ciążę. Jeśli używaliście prezerwatywy i nie pękała to nie powinnaś być w ciąży.
 
Cześć,
(10 dni temu) w trakcie owulacji miałam stosunek ze swoim chłopakiem. Zabezpieczyliśmy się.
Mimo to od kilku dni boli mnie podbrzusze, tak jak przed okresem. Planowo okres powinnam mieć za 5 dni. Mam również wrażenie, ze jestem „ciagle zmęczona”. Mam również wrażenie, że moje piersi są większe. Dodatkowo dziś przez kilka godzin pojawiło się plamienie krwią. Czy wiecie czy takie objawy mogą oznaczać ciąże?

Ps. Robiłam dwa testy, które wyszły negatywnie, ale obawiam się, że może być jeszcze zbyt wcześnie by test wykrył ciąże.
Gdyby te objawy były objawami ciąży, to testy wyszłyby pozytywne. Jak się martwisz, to zrób betę.
 
Hej. U mnie też dzisiaj od owu mija 10 dni. Robiłam test clearblue 6 dni przed i wyszedł negatywny. Akurat mój przypadek jest trochę bardziej skomplikowany, bo 8.02 poroniłam ciążę i w sumie nadal nie mam okresu. Więc jakby nie jestem pewna na 100% kiedy była owu. Podejrzewam tylko, że owu miałam 30.03 (bóle owulacyjne jak przed tamtą ciążą). Akurat ja czekam na te dwie kreski więc kolejny test zrobię w czwartek 🙂
 
Stres przed ciążą też potrafi wywołać podobne objawy - bo to w dużej mierze psychosomatyczne objawy...

Jak mi się czasami spóźniał okres robiłam test, wychodził negatyw i dzień lub 2 przychodził okres (jak wyluzowalam).
 
Z wielu źródeł wynika, że pierwszy pozytywy jest ciążowy może pojawić się 11 dni po owulacji / 3 dni przed miesiączką. U mnie się sprawdziło, choć kreska była jeszcze baaardzo blada. Poczekaj dla pewności do dnia spodziewanej miesiączki :) jesteśmy niecierpliwe, ale to już tylko kilka dni
 
reklama
Ja już tak czekam, że po nocach testy mi się śnią 😂
Z wielu źródeł wynika, że pierwszy pozytywy jest ciążowy może pojawić się 11 dni po owulacji / 3 dni przed miesiączką. U mnie się sprawdziło, choć kreska była jeszcze baaardzo blada. Poczekaj dla pewności do dnia spodziewanej miesiączki :) jesteśmy niecierpliwe, ale to już tylko kilka dni
 
Do góry