reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem w ciąży?

Dołączył(a)
3 Sierpień 2023
Postów
1
Cześć, obawiam się że jestem w ciąży. uprawiałam seks bez prezerwatywy i chłopak doszedł we mnie kilka razy. Po 6 dniach zrobiłam test i wyszedł negatywny, po kolejnych 2 dniach nagle zaczęłam krwawić ale to krwawienie (bardziej było to konsystencji śluzu z krwią) było jednodniowe z dużą ilością zakrzepów. Jeszcze tego samego dnia zrobiłam test i wyszedł negatywny. Teraz pojawiły się u mnie bóle i zawroty głowy, zmęczenie, bóle krzyża, wydaje mi się tez że moje podbrzusze jest twardsze. Jak uważacie mogę być w ciąży? Robić test? Może to było plamienie transplantacyjne albo poroniłam? Sama nie wiem co myśleć na ten temat
 
reklama
Kochasz się bez prezerwatywy i się obawiasz? No faktycznie bardzo mądre podejście. Jak chcesz być pewna czy to ciąża zrób betę wtedy będzie na 100%
 
Ostatnia edycja:
Cześć, obawiam się że jestem w ciąży. uprawiałam seks bez prezerwatywy i chłopak doszedł we mnie kilka razy. Po 6 dniach zrobiłam test i wyszedł negatywny, po kolejnych 2 dniach nagle zaczęłam krwawić ale to krwawienie (bardziej było to konsystencji śluzu z krwią) było jednodniowe z dużą ilością zakrzepów. Jeszcze tego samego dnia zrobiłam test i wyszedł negatywny. Teraz pojawiły się u mnie bóle i zawroty głowy, zmęczenie, bóle krzyża, wydaje mi się tez że moje podbrzusze jest twardsze. Jak uważacie mogę być w ciąży? Robić test? Może to było plamienie transplantacyjne albo poroniłam? Sama nie wiem co myśleć na ten temat
Plamienie implantacyjne nie jest obfite i nie trwa cały dzień. Na test po 6 dniach od stosunku jest za szybko. Pytanie - w którym dniu cyklu był stosunek?
Takie krwawienia miesiączkowe też mogą się zdarzyć. Miesiączki bywają bardzo różne.
Objawy to może być np stres czy infekcja.
Jeśli nie planujecie ciąży, to się zabezpieczajcie.
A jeśli takie krwawienia jednodniowe będą się powtarzać w cyklu lub objawy się utrzymają - do ginekologa.
 
Nie piszesz nic w którym dniu cyklu był stosunek, kiedy to krwawienie. A test po 6 dniach nigdy nie wyjdzie, to za wcześnie.
Jeśli masz obawy, radzę jednak się zabezpieczać.
 
Nie rób testu. Jeśli zaszłaś w ciążę, to porodu raczej nie przegapisz, a będziesz miała pewność że to właśnie to... 🙈

A tak na serio to weź się w garść dziewczyno, ty się obcych ludzi na forum pytasz czy powinnaś zrobić test za kilka złotych? A czemu nie pytałaś, czy masz uprawiać seks bez zabezpieczenia skoro musisz się poradzić w sprawach życiowo istotnych?
 
Nie rób testu. Jeśli zaszłaś w ciążę, to porodu raczej nie przegapisz, a będziesz miała pewność że to właśnie to... 🙈

A tak na serio to weź się w garść dziewczyno, ty się obcych ludzi na forum pytasz czy powinnaś zrobić test za kilka złotych? A czemu nie pytałaś, czy masz uprawiać seks bez zabezpieczenia skoro musisz się poradzić w sprawach życiowo istotnych?
Bo to troll?
 
reklama
Do góry