reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Dołączył(a)
16 Wrzesień 2020
Postów
9
Witam. Zastanawiam się czy mogę być w ciąży, od maja do sierpnia brałam leki orgametril i przez ten czas miałam cykl trwający dokładnie 26 dni, i teraz we wrześniu według takiej długości cyklu powinnam dostać okres 9 września i zrobiłam test 11 września, wydawało mi się ze wyszedł negatywny bo kreska była bardzo jasna (pierwszy raz robiłam test) ale wyczytałam tutaj ze takie kreski tez mogą oznaczać ciąże wiec dzisiaj czyli 16 września powtórzyłam test i wyszedł zdecydowanie negatywny. Czy jest to możliwe ze mam dwa różne testy?
Czy jest możliwe ze jakoś źle zrobiłam test ? I z ciekawości zapytam czy jest możliwość ze po dłuższym czasie test zmienia swój wynik czy tylko do tych 5 min pokazuje faktyczny wynik?
 
reklama
Może testy były o różnej czułości. Najlepiej będzie zrobić badanie beta hcg z krwi.
Tak, przeważnie do 5 minut powinno się odczytać wynik testu, zawsze jest to napisane na opakowaniu, a po tym czasie test jest nieważny, cokolwiek by już pokazywał :)
 
Może testy były o różnej czułości. Najlepiej będzie zrobić badanie beta hcg z krwi.
Tak, przeważnie do 5 minut powinno się odczytać wynik testu, zawsze jest to napisane na opakowaniu, a po tym czasie test jest nieważny, cokolwiek by już pokazywał :)
Testy były właśnie identyczne, bo kupiłam od razu 10 sztuk takich samych, są o czułości 10 :)
 
Moje testy byly z tej samej firmy. Zrobilam 3 z tego samego moczu. Dwa nic nie pokazaly a trzeci bladziutka kreseczke... prawie jak cien.
Nastepnego dnia poszlam na bete i prawie 140 ... 3 dni pozniej 599. Kolejna beta w piatek :-)
Powodzenia kochana
 
reklama
reklama
Do góry