reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem w ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
9 Styczeń 2023
Postów
4
cześć, ostatni raz uprawiałam stosunek z chłopakiem na początku grudnia, dwa dogodnie później dostałam okres. Teraz 5 stycznia również dostałam krwawienia ale cały czas boje się, że mogę być w ciąży więc wczoraj zrobiłam po południu test i wyszedł negatywny. Strasznie się stresuje tym wszystkim i nie wiem co mogę jeszcze zrobić aby być pewna na 100% że nie doszło do zapłodnienia. Myślicie że po takim czasie ten test był już wiarygodny?
 
reklama
cześć, ostatni raz uprawiałam stosunek z chłopakiem na początku grudnia, dwa dogodnie później dostałam okres. Teraz 5 stycznia również dostałam krwawienia ale cały czas boje się, że mogę być w ciąży więc wczoraj zrobiłam po południu test i wyszedł negatywny. Strasznie się stresuje tym wszystkim i nie wiem co mogę jeszcze zrobić aby być pewna na 100% że nie doszło do zapłodnienia. Myślicie że po takim czasie ten test był już wiarygodny?
Okres to okres. Czyli nie jesteś w ciąży.
Do tego dostałas kolejny okres. Więc na milion % nie jesteś w ciąży.
Polecam zabezpieczanie się 👍
 
Dodam, że martwię się z tego powodu bo poprzedni okres był skąpy a teraz dodatkowo jestem chora podczas okresu i mam wszystkie objawy ciąży. Boje się tylko, że nie były to okresy a plemienia które jak czytałam mogą być tak samo obfite co miesiączka.
 
Po miesiącu miałabyś grubą krechę na teście, jeśli jest negatywny, to znaczy, że nic się nie zadziało.
 
reklama
@Malafiglara jesli miałaś okres, a test nie pokazał ciąży. to w niej nie jesteś. Natomiast ewidentnie się stresujesz, w dodatku jesteś chora, więc wszystkie objawy, które się pojawiają mogą cię dodatkowo niepokoić. Tak, w stresie i podczas infekcji można mieć mdłości, bóle, biegać ciągle do toalety, itd. Najważniejsze - zadbaj o antykoncepcję, bo szkoda psychiki. A temat zamykam i życzę zdrowia.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry