reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jestem wciąży

Dołączył(a)
13 Kwiecień 2021
Postów
6
Dziewczyny. Test ciazowy z krwi babycheck wyszedł pozytywnie. Testy z moczu mam negatywne. Byłem u ginekolog mówi że nie wyklucza ciazy tylko może być za wcześnie. Co robić jak myślicie? Jutro idę na betę do laboratorium
 

Załączniki

  • 20210413_123830.jpg
    20210413_123830.jpg
    908,6 KB · Wyświetleń: 528
reklama
Wiek ciąży liczymy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.
Niestety te testy z krwi bardzo często pokazują druga kreskę nawet jeśli nie ma ciąży. Beta da Ci odpowiedź.
 
Dziewczyny. Test ciazowy z krwi babycheck wyszedł pozytywnie. Testy z moczu mam negatywne. Byłem u ginekolog mówi że nie wyklucza ciazy tylko może być za wcześnie. Co robić jak myślicie? Jutro idę na betę do laboratorium
Jeśli test z krwi wychodzi Ci pozytywny a z moczu negatywny to znaczy, że beta jest jeszcze na tyle mała, że testy ciążowe z moczu nie są jeszcze w stanie jej wychwycić. Na te testy z krwi wiele dziewczyn narzeka, że są wadliwe, najlepiej będzie jak pójdziesz na betę tak jak mówisz.
 
reklama
Jeśli test z krwi wychodzi Ci pozytywny a z moczu negatywny to znaczy, że beta jest jeszcze na tyle mała, że testy ciążowe z moczu nie są jeszcze w stanie jej wychwycić. Na te testy z krwi wiele dziewczyn narzeka, że są wadliwe, najlepiej będzie jak pójdziesz na betę tak jak mówisz.
A byłem pewna że są dobre,ale jutro wszystko się wyjaśni. Zastanawiam się dlaczego wychodzę np pozytywnie kiefy ciazy nie ma
 
Do góry