reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jeszcze jest szansa na ciążę?

Lolojulka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
17
Zrobiłam test pink z Rossmana który niby ma wykryć ciszę 6 dni przed spodziewana miesiączka . W 6-4 dni przed @ zrobiłam go i wyszedł negatywny. Nie było nawet bladziucha. Czy jest jeszcze szansa że mogę być w ciąży ? Dodam że boli mnie podbrzusze i plecy (bardzo) okres wypada na 12.03
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-03-08-17-44-19-240_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2021-03-08-17-44-19-240_com.mi.globalbrowser.jpg
    195 KB · Wyświetleń: 162
reklama
Wg mnie jest. Ja robiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. Potem za kilka powtórzyłam i był już pozytywny, kreska nie była bardzo wyraźna. Ale wyszło tak, że termin porodu z USG był szybciej niż z OM i córka się faktycznie trochę szybciej urodziła nawet !)
 
Do zagnieżdżenia może dojść pomiędzy 6 a 12 dniem od owulacji i od zagnieżdżenia musi upłynąć minimum 48 godzin, żeby poziom betahcg został wykryty w moczu.
Zatem jeśli Twoja faza lutealna to np. 14 dni, a do zagnieżdżenia dojdzie w 12 dpo to najwcześniej masz szansę wykryć ciążę 14 dni po owulacji. W związku z tym nie ma szans żeby w takiej sytuacji jakikolwiek test wykrył ciążę 6 dni przed data miesiączki, dlatego testujemy w dniu spodziewanej miesiączki
Zrobiłam test pink z Rossmana który niby ma wykryć ciszę 6 dni przed spodziewana miesiączka . W 6-4 dni przed @ zrobiłam go i wyszedł negatywny. Nie było nawet bladziucha. Czy jest jeszcze szansa że mogę być w ciąży ? Dodam że boli mnie podbrzusze i plecy (bardzo) okres wypada na 12.03
 
Do góry