reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy juz biegacie po sklepach???

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kosmi ja mam juz jedno dziecko i powiem ci ze wczesniej pokupowalam dladziecka sporo rzeczy które sa niepotrzebne. Dlatego kup sobie podstawowe rzeczy a reszta sama przyjdzie z czasem na bierząco okaże sie ze jest coś tam potrzebne :D
 
reklama
zastanawiam sie dalej nad kupnem tego wózka i nie wiem co mam zrobic
pomózcie moja bratowa mowi ,ze i tak wózek mi nie bedze potrzebny po porodze przez jakis dwa miesiace co wy na ten temat myslicie??(bo ja uwazam ze miesac to napewno ale dwa to nie przesada urodzi sie w kwietniu na kancu kwienia to juz ciepło powinno byc i po miesiacu bedze mozna spokojnie wyjs z dzidza na spacerek )
 
Pewko, ze jak bdzie oki to po 3 tyg juz mozna spacerować maleństwo. Ja zamierzam hartować naszego maluszka.
Ja wózek naprawdę super i fotelik juz mam, kupiłam okazyjnie i bardzo się cieszę, ze już coś do przodu, cały czas po wolutku dokupuję jakiś ciuszek. Kupiłam z allegro wyprawkę, ale cosik nie moze dojść,ale cierpliwie czekam. Kupiłam też 2 pajacyki-takie śliczne rozkoszne.W każdym razie kupuje na rozmiar 62.Miniejszych nie.
 
Jaszczurko ty nie sluchaj bratowej bo gdybys podażała za jej mysleniem to i po 6 miesiacach byłby nie potrzebny.Mnie pani doktor z 1 dzidziom kazala wyjsc 3 dni po powrocie do domu!! :)Wiesz moze to szybko ale wszystko było oki.wiesz moze tak 2 tygodnie wytrzymasz,ale bedzie cieplutko będzie cię ciągło na dworek, a tu nie ma wózia, wiesz ja tez miałamtesciową i bratową mądrzejsza a zobaczysz ze bedziesz sie chciała dzidziulkiem chwalic calemu swiatu od razu a nie po 2 mcach. :laugh:
 
Irlandia ja na drutach potrafię zrobić tylko kamizelki (niestety nie opanowałam rękawów) i szaliki ale rozumiem jaką to może sprawiać frajdę.
Magdalena ale się masz fajnie z tą wyprawką. Ja mam tylko łóżeczko po mnie, które odnowi mój tata i śliniaczek (taki-prezent żart od mojej siostry). Ale obiecuję sobie, że od stycznia się biorę za zakupy, żeby potem nie było wszystkich wydatków na raz.
Co do wózka to ja mam nadal mętlik w głowie czy warto inwestowac majatek w wielofunkcyjny, czy może warto zaryzykowac uzywany. Ale jak się trafi okazja to kupię i wcześniej.
 
Ja jeszcze raz powiem, ze powoli kupuję różne rzeczy dla dzidzi, bo są bardzo drogie i tak od razu wszystko kupić to było by bankructwo.
Słuchajcie jestem w szoku jak widzę rodzaje materacyków do łóżeczek, jasny gwint,o co chodzi?Tyle odmian:piankowo-gryczany, piankowo-kokosowy, gryczano-kokosowy.Ludzie o co chodzi? Który wybrać, zeby nie był za miękki ani za twardy. A maluszkowe pościele są rozkoszne:)
 
Jaszczurka jesli wózek Ci sie podoba i cena jest przystępna to sie nie zastanawiaj, gdzie potem bedziesz jeździc z malenstwem po wózek. Nie bedziesz miala siły na to. Moje dziecko na początku spało w wózku przy naszym łóżku zebym miała córeczkę na oku.
 
reklama
Obiecany sweterek.

im0013584us.jpg
im0013596zf.jpg
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry