reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge byc w ciazy?

Dołączył(a)
17 Luty 2019
Postów
10
Witam mam 19 lat i potrzebuje porady bo głupieje. Mam bardzo głupi problem otóż jakoś w połowie, pod koniec listopada miałyśmy z koleżankami "babski wieczor" wyglupialysmy się itp i w pewnym momencie zaczęliśmy rywalizować ze sobą o to która zrobi glupsza rzecz. Ja postanowiłam pokazac im jaki ze mnie kozak i wlozyłam bokserki mojego taty ( wlozyłam je na moje majtki) chodziłam tak moze 15 minut. Nie pamiętam już skąd je wzięłam ale albo z suszarki albo z łazienki z kaloryfera albo z szafki z czystą bielizna. Nie zauważyłam żeby były gdzieś mokre czy coś. Jeszcze tam gdzie jest miejsce na genitalia wlozyłampapier toaletowy bo stwierdziłam ze jest to niehigieniczne ( ze wlozyłam te bokserki ). Od grudnia nie mam okresu. Na początku w grudniu dość obficie wydzielać mi się śluz z pochwy. W grudniu kiedy okres miał się pojawić pobolewa nie brzuch jak na okres i myślałam że naprawdę dostane jednak nic. Obecnie czasem czuje lekkie "uczucie" w podbrzuszu ale raczej nie przypomina to bolu miesiaczkowego. Czasem też jest mi niedobrze jednak zauważyłam że jak się przejmuje i myślę o tym ( ze mogłam w taki sposób zajsc w ciaze ) to wtedy jest mi niedobrze albo boli mnie brzuch. Kilka razy w tygodniu mam też biale lub zolte uplawy ( te drugie zadzi3j) Boje się ze to kiedy wlozyłam sobie te bokserki ze mogłam się jakoś zaplodnić czy coś. Wiem ze są bardzo małe szanse ale naprawdę już prawie 3 miesiac nie mam okresu. Nie wymiotowalam. Nie odrzuca mnie np od kawy, alkoholu, papierosów itp. Sprawdziłam obie temp. W pochwie i miałam 37.3. Co myslicie o mojej sytuacji. Myślicie xe są jakieś szanse na ciaze? Wiem że to głupie ale naprawdę jestem przerażona bardzo proszę o jakąś odpowiedz. Dodam że listopad do połowy grudnia był dla mnie bardzo stresujący i ciągle byłam zdenerwowana
 
reklama
reklama
Nosiłam bokserki męża... I 8 miesiąc. Nie wiedziałam, że to od tego :eek: byłam przekonana, że od seksu...

A serio : jeśli masz 19 lat, to jestem przerażona. Bo możesz kupić alkohol, głosować i wziąć kredyt, czyli prawo uznaje Cię za dorosłą... Poza tym nie wiem, co robią osoby w takim wieku, ale uznanie chodzenia w bokserkach za czyn kozacki...

Skoro masz trochę mniej lat, to proponuję powiedzieć o problemach z miesiączką mamie i udać się do ginekologa. A w międzyczasie poczytaj sobie blog mamaginekolog.pl o cyklu, wizycie etc.
 
9g
Nosiłam bokserki męża... I 8 miesiąc. Nie wiedziałam, że to od tego :eek: byłam przekonana, że od seksu...

A serio : jeśli masz 19 lat, to jestem przerażona. Bo możesz kupić alkohol, głosować i wziąć kredyt, czyli prawo uznaje Cię za dorosłą... Poza tym nie wiem, co robią osoby w takim wieku, ale uznanie chodzenia w bokserkach za czyn kozacki...

Skoro masz trochę mniej lat, to proponuję powiedzieć o problemach z miesiączką mamie i udać się do ginekologa. A w międzyczasie poczytaj sobie blog mamaginekolog.pl o cyklu, wizycie etc.

Wiem ze moje pytanie jest bardzo głupie ale z tego co czytałam i rozmawiałam to zdążają sie takie sytuacje kiedy dziewczyna zachodzi w ciążę bez wspolzycia np kiedy podczas pettingu plemnik wyniknie do pocHwy itp . Żeby doszło do zaplodnienia musi połączyć się plempik z kom. Jajowa a jak do tego dojdzie to już inna bajka. Może ja jestem głupia ale naprawdę boje się bo zaraz po tym przestałam miesiaczkowac, czasem boli mnie podbrzusze. Od wczoraj lekko "czuje" to podbrzusze. Ja juz sobie nawet robie zdj tego brzucha i porównuje z kobietami które są w 3 miesiacu ciazy. Naprawdę nie chce nikogo tutaj denereowachlarz ale po prostu się denerwuje
 
9g


Wiem ze moje pytanie jest bardzo głupie ale z tego co czytałam i rozmawiałam to zdążają sie takie sytuacje kiedy dziewczyna zachodzi w ciążę bez wspolzycia np kiedy podczas pettingu plemnik wyniknie do pocHwy itp . Żeby doszło do zaplodnienia musi połączyć się plempik z kom. Jajowa a jak do tego dojdzie to już inna bajka. Może ja jestem głupia ale naprawdę boje się bo zaraz po tym przestałam miesiaczkowac, czasem boli mnie podbrzusze. Od wczoraj lekko "czuje" to podbrzusze. Ja juz sobie nawet robie zdj tego brzucha i porównuje z kobietami które są w 3 miesiacu ciazy. Naprawdę nie chce nikogo tutaj denereowachlarz ale po prostu się denerwuje
Tylko lekarz Cię uspokoi.
Może zaburzenia hormonalne, może zapalenie jakieś przydatków...

Potencjalne plemniki będące nie wiadomo jak długo na bieliźnie o ile w ogóle tam były bo niby skąd... Nie zapładniają... No nie no błagam nie... petting to co innego (wiesz w ogóle co to? Plemnik sam tam nie wnika do pochwy). Martwe zeschniete a nawet żywe plemniki nie przenikają przez bieliznę. .. KROPKA...
 
Tylko lekarz Cię uspokoi.
Może zaburzenia hormonalne, może zapalenie jakieś przydatków...

Potencjalne plemniki będące nie wiadomo jak długo na bieliźnie o ile w ogóle tam były bo niby skąd... Nie zapładniają... No nie no błagam nie... petting to co innego (wiesz w ogóle co to? Plemnik sam tam nie wnika do pochwy). Martwe zeschniete a nawet żywe plemniki nie przenikają przez bieliznę. .. KROPKA...

Czyli pani na moim miejscu wykluczylaby ciaze? Bo naprawdę ciągle się nakręca a nic nawet nie wskazuje na to ze dostane miesiaczki
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyno, niepokojący jest brak okresu, bo to może, nie musi, wskazywać na zaburzenia hormonalne lub jakieś inne nieprawidłowości. Poczytaj sobie o ciąży urojonej...
 
reklama
Do góry