reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge byc w ciazy?

Dołączył(a)
17 Luty 2019
Postów
10
Witam mam 19 lat i potrzebuje porady bo głupieje. Mam bardzo głupi problem otóż jakoś w połowie, pod koniec listopada miałyśmy z koleżankami "babski wieczor" wyglupialysmy się itp i w pewnym momencie zaczęliśmy rywalizować ze sobą o to która zrobi glupsza rzecz. Ja postanowiłam pokazac im jaki ze mnie kozak i wlozyłam bokserki mojego taty ( wlozyłam je na moje majtki) chodziłam tak moze 15 minut. Nie pamiętam już skąd je wzięłam ale albo z suszarki albo z łazienki z kaloryfera albo z szafki z czystą bielizna. Nie zauważyłam żeby były gdzieś mokre czy coś. Jeszcze tam gdzie jest miejsce na genitalia wlozyłampapier toaletowy bo stwierdziłam ze jest to niehigieniczne ( ze wlozyłam te bokserki ). Od grudnia nie mam okresu. Na początku w grudniu dość obficie wydzielać mi się śluz z pochwy. W grudniu kiedy okres miał się pojawić pobolewa nie brzuch jak na okres i myślałam że naprawdę dostane jednak nic. Obecnie czasem czuje lekkie "uczucie" w podbrzuszu ale raczej nie przypomina to bolu miesiaczkowego. Czasem też jest mi niedobrze jednak zauważyłam że jak się przejmuje i myślę o tym ( ze mogłam w taki sposób zajsc w ciaze ) to wtedy jest mi niedobrze albo boli mnie brzuch. Kilka razy w tygodniu mam też biale lub zolte uplawy ( te drugie zadzi3j) Boje się ze to kiedy wlozyłam sobie te bokserki ze mogłam się jakoś zaplodnić czy coś. Wiem ze są bardzo małe szanse ale naprawdę już prawie 3 miesiac nie mam okresu. Nie wymiotowalam. Nie odrzuca mnie np od kawy, alkoholu, papierosów itp. Sprawdziłam obie temp. W pochwie i miałam 37.3. Co myslicie o mojej sytuacji. Myślicie xe są jakieś szanse na ciaze? Wiem że to głupie ale naprawdę jestem przerażona bardzo proszę o jakąś odpowiedz. Dodam że listopad do połowy grudnia był dla mnie bardzo stresujący i ciągle byłam zdenerwowana
 
reklama
Dziewczynki, nie karmcie trolla, zobaczcie, 3 strony postów, że NIE JEST w ciąży i żeby szła do ginekologa, a ta jak mantrę powtarza "czy mogę być w ciąży" - szkoda naszego czasu, troll zdechnie sam bez zainteresowania ;)
 
reklama
No boje się naprawdę, wy się ze mnie śmiejecie ale ja już rycze. Naprawdę tak strasznie się boje ze może się okazać że jestem w ciąży. Czytałam o "żywotności plemników " i zdaje sobie sprawę ze na "zewnątrz " żyją bardzo krótko i ze nawet jeśli to są nikłe szanse ze się przedostaly jeśli miałam na sobie bielizne ale wypadki chodzą po ludziach. Wiem ze brak okresu może mieć też inne przyczyny no ale jednak mam te myśli. Ale panie na podstawie moich wpisów i tych zdj ( brzucha i testu ) wykluczylaby ciaze. Może i ja jestem głupia ale naprawdę denerwuje się bardzo. Istnieje chodź cień szansy ze mogę być jedna w tej ciazy
[emoji1787][emoji1787]ty sie przejmujesz , ze moze jestes w ciąży .zacznij sie lepiej stresowac tym, ze mozesz byc w tej ciazy z ojcem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry