reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
20 Luty 2019
Postów
1
Wybaczcie, że taki temat ale potrzebuje informacji. Mam dosyć proste pytanie, czy moja dziewczyna dziewczyna może być w ciąży? Sprawa wygląda tak:
2 i pół tygodnia temu uprawialisny petting. Dodam, że robiliśmy to w momencie kiedy moja dziewczyna miała opóźniony okres o około tydzień i dostała okresu około 3 dni po naszych igraszkach. W pewnym momencie miałem trochę spermy na palcu u siebie, powycierałem to o chusteczke. I po około 15-20 minutach zacząłem używać palców żeby jej było przyjemnie. 2 dni potem (wieczorem przed jej okresem) zorientowałem się, że mogłem źle wytrzeć sperme i, że moja dziewczyna może zajść w ciążę. W momencie jak dostała okresu nie przejmowaliśmy się tym. Po kilku dniach, zorientowała się, że przytyła 2 kilogramy a podczas okresu bardzo bolał ją brzuch, bardzo źłe się czuła oraz bardzo bolały piersi(tak jak nigdy) oraz troche urosły. Narobilismy sobie sporo stresu, bardzo słabo się czuła. Mało jadła, dużo spała a w momencie jak był zapach naprzyklad środków do czyszczenia podłogi zbierało ją na nudności (5 dni temu około) W nocy z wczoraj na dzisiaj postanowiła zrobić test ciążowy. Wczoraj spała kilka godzin w dzień. Obudziła się około północy, poszła do toalety oddać mocz. Około godziny piątej zrobiła test ciążowy po odczekaniu około 7 minut test pokazał tylko jedna kreskę. Jedna bitą kreskę i nic więcej. Dodam tylko, że apetytu nie ma od jakoś miesiąca. Jaka jest sznasa na to, że może być w ciąży? Możliwe, że brak snu albo niecałe 5 godzin jak nie oddawała moczu mógł zmienić wynik testu? Wiem, że sytuacja absurdalna ale liczę na sensowną odpowiedź. Dziękuję
 
reklama
Wybaczcie, że taki temat ale potrzebuje informacji. Mam dosyć proste pytanie, czy moja dziewczyna dziewczyna może być w ciąży? Sprawa wygląda tak:
2 i pół tygodnia temu uprawialisny petting. Dodam, że robiliśmy to w momencie kiedy moja dziewczyna miała opóźniony okres o około tydzień i dostała okresu około 3 dni po naszych igraszkach. W pewnym momencie miałem trochę spermy na palcu u siebie, powycierałem to o chusteczke. I po około 15-20 minutach zacząłem używać palców żeby jej było przyjemnie. 2 dni potem (wieczorem przed jej okresem) zorientowałem się, że mogłem źle wytrzeć sperme i, że moja dziewczyna może zajść w ciążę. W momencie jak dostała okresu nie przejmowaliśmy się tym. Po kilku dniach, zorientowała się, że przytyła 2 kilogramy a podczas okresu bardzo bolał ją brzuch, bardzo źłe się czuła oraz bardzo bolały piersi(tak jak nigdy) oraz troche urosły. Narobilismy sobie sporo stresu, bardzo słabo się czuła. Mało jadła, dużo spała a w momencie jak był zapach naprzyklad środków do czyszczenia podłogi zbierało ją na nudności (5 dni temu około) W nocy z wczoraj na dzisiaj postanowiła zrobić test ciążowy. Wczoraj spała kilka godzin w dzień. Obudziła się około północy, poszła do toalety oddać mocz. Około godziny piątej zrobiła test ciążowy po odczekaniu około 7 minut test pokazał tylko jedna kreskę. Jedna bitą kreskę i nic więcej. Dodam tylko, że apetytu nie ma od jakoś miesiąca. Jaka jest sznasa na to, że może być w ciąży? Możliwe, że brak snu albo niecałe 5 godzin jak nie oddawała moczu mógł zmienić wynik testu? Wiem, że sytuacja absurdalna ale liczę na sensowną odpowiedź. Dziękuję
Na 99,9% nie jest w ciąży . Nie nakrecajcie się. Pomyślcie o zabezpieczeniu. Pozdrawiam
 
Powiedziała bym, że na 99, 99999999999999.. może ci to wytlumacze, żebyście się nie nakręcali.. plemniki w kontakcie z powietrzem gina szybko, ty miałeś wcześniej spermę na palcach, czyli nie wiele, a jeszcze ja wytarles więc nawet nie ma szans , że jakiś tam przeżył. Może jak by to by była świeża sperma z nie wytartej ręki od razu po wytrysku, no to może jakiś procent szans by był, ale mielibyście straaasznego pecha. Jak zaczniecie wspolzyc, zabezpieczające się dobrze ( stosunek przerywany to nie zabezpieczenie ) nawet chwilę bez gumy jest niebezpieczne. Co do samopoczucia twojej dziewczyny psychika jest niesamowitym narzędziem. Poczytajcie o ciąży urojonej. Głowa do góry jeszcze rodzicami nie bedziecie, ale uprawiając sex musicie brać pod uwagę, że nimi możecie zostać.
 
Star wyczerpała temat, a Twoja dziewczyna może mieć teraz absolutnie wszystkie ciążowe objawy, bo sobie wkręcacie temat i doszukujecie na siłę "nienormalności". Spokój, tylko spokój może Was uratować i przede wszystkim edukacja.
 
Do góry