reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Serduszko 96

Aktywna w BB
Dołączył(a)
13 Październik 2019
Postów
98
Hej dziewczyny. 🙂
Chciałabym zapytać, może wy też tak miałyscie..
Ogólnie jestem już po jednym poronieniu. Bardzo to przeżyłam. Była to moje pierwsza ciąża. Dziecku przestało być w pewnym momencie serduszko.... Miałam wywołanie poronienia i lyzeczkowanie.
Po pierwszej miesiączce od zabiegu byłam u lekarza sprawdzić czy jest wszystko ok. Lekarz powiedział że macica wygląda bardzo ładnie. Wszystko się fajnie wyczyscilo i że jeśli jestem w dobrym stanie psychicznym to z mężem jak najbardziej możemy się starać. Ja oczywiście jeszcze bardziej pragnę tego dziecka niż wcześniej więc wzięliśmy się do pracy.
Teraz mam podejrzenie że jestem w ciąży. Co prawda jesze 5 dni do okresu ale już od początku coś czułam. Zaraz po owulacji miałam przejrzysty śluz z nitkami krwi. Zaczął pobolewac mnie jajnik. Może to dziwne ale czułam takie jakby mrowienie w macicy... Dzisiaj brzuszek boli mnie jak na miesiączkę. Śluz jest jak galaretka biała jakby lekko przebarwiona... I od jakiegoś czasu mam problemy jelitowe. Nie wiem sama czy powinnam się nakręcac ale mam wrażenie że jest inaczej. Dziewczyny jak to u was było?
 
reklama
Rozwiązanie
Jeśli jesteś na 5 dni przed miesiączką to i na test i na betę jest za wcześnie. Wszystko o czym wspomniałaś mogłaś sobie wkręcić. Tak działa umysł. Nie nastawiaj się i poczekaj jeszcze kilka dni z testem.
Nie dodałam jeszcze ze od trzech dni kiedy zaczynam jeść śniadanie zaczyna mnie mdlic.wczesniej nie zwracałam na to uwagi ale dzisiaj już jest ciężej. To może dziwne ale mam te dziwne uczucie w macicy i tak jakby przechodzi do żołądka i mdli. Aż głową boli teraz niesamowicie.... Zaczynam być zmęczona. Któraś z was tak miała?
 
reklama
Nie dodałam jeszcze ze od trzech dni kiedy zaczynam jeść śniadanie zaczyna mnie mdlic.wczesniej nie zwracałam na to uwagi ale dzisiaj już jest ciężej. To może dziwne ale mam te dziwne uczucie w macicy i tak jakby przechodzi do żołądka i mdli. Aż głową boli teraz niesamowicie.... Zaczynam być zmęczona. Któraś z was tak miała?
Idź najlepiej zrobić sobie bete, bo twoje objawy mogą być również na jelitowke która teraz panuje , wydaje mi się że zadko objwy pojawiają się przed @, a beta da Ci 100 % pewności, a nie takie poszukiwanie się i sprawdzanie kto tak miał, ja np miałam tylko częstomocz, który również był przed @ a objawy zaczelam mieć po 7tc
 
Do góry