reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
26 Sierpień 2020
Postów
1
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa ale chciałabym się dowiedzieć czy mogę być w ciąży.
Ostatni raz uprawiałam seks z chłopakiem 18 lipca kiedy miałam dni niepłodne, był to seks przerywany czyli praktycznie żadna forma antykoncepcji. 26.07 dostałam okres który był bardzo obfity 2 pierwsze dni, w 3 mniej natomiast w 4 i 5 dniu był średnio obfity.
Po czasie okresu aż do dzisiaj (26.08.2020) nie uprawiałam seksu.
Okres powinnam dostać 22/23 sierpnia ponieważ moj cykl trwa 28/29 dni natomiast nadal się nie pojawił.
7 sierpnia czyli ok 19 dni po zbliżeniu zrobiłam test który wyszedł negatywnie.
Czy mogę być w ciąży mimo że miałam okres w lipcu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Nie jesteś w ciąży.
A na przyszłość - skoro stosujesz stosunek przerywany, czyli absolutnie żadną formę antykoncepcji, to zapewne dni płodne i niepłodne określasz za pomocą aplikacji.
To niestety nie jest zabezpieczenie, bo jak sama widzisz po sobie - organizm kobiety to nie mechanizm, nie da się niczego ze 100% pewnością przewidzieć.
Nie chcesz być w ciąży - zabezpieczaj się, bo inaczej za każdym razem będziesz się stresować, czy aby na pewno w niej nie jesteś.
Nie,nie możesz, przez pogodę może być opóźnienie, jeżeli nie planujesz ciąży, to proponuję się zabezpieczać ,bo jak sama piszesz, sex przerwany to żadna antykoncepcja
 
Nie jesteś w ciąży.
A na przyszłość - skoro stosujesz stosunek przerywany, czyli absolutnie żadną formę antykoncepcji, to zapewne dni płodne i niepłodne określasz za pomocą aplikacji.
To niestety nie jest zabezpieczenie, bo jak sama widzisz po sobie - organizm kobiety to nie mechanizm, nie da się niczego ze 100% pewnością przewidzieć.
Nie chcesz być w ciąży - zabezpieczaj się, bo inaczej za każdym razem będziesz się stresować, czy aby na pewno w niej nie jesteś.
 
Rozwiązanie
Do góry