reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę wykluczyć ciąże

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
kochałam się ze swoim facetem w dni płodne zamiast okresu dzien po terminie zaczęłam plamić. 3 dnia plamienia wieczorkiem zrobiłam test ciążowy , wynik byl negatywny. Dzis jest 6 dzien plamienia i jest ono wieksze ale nadal nie wyglada jak okres.
dodam że mam bardzo regularne i obfite miesiączki, (aż do teraz). Ostatnio kiepsko się czuje ale nie wiem czy sobie nie wkręcam . Mam zamiar wybrać sie do lekarza mam umówioną wizytę za 2 tyg. Czy waszym zdaniem można całkowicie wykluczyć ciąże i wszystko zwalić na problemy zdrowotne?
 
reklama
A ja tam nadal będę się upierać, że to troll, bo nawet skrajnie nieodpowiedzialna gówniara zrozumiałaby, że ta wiedza to dla dobra dziecka, a nie szukanie na siłę wymówek, no w życiu nie czytałam większych bzdur...
 
reklama
nie jestem żadnym trolem moze jestem głupia i niedojrzała bo panicznie boje się chorób i nie jestem psychicznie gotowa na to zeby się o nich dowiedzieć. Nie wydaje mi się że jestem w ciąży może stąd tak to opozniam bo jeśli już wole ciąże niż raka albo cos w tym stylu. Ostatnie 2 lata spedzilam z umierającą matka w szpitalu i dostaje ataku paniki na samą myśl o lekarzach, nie oceniaj Nulini jak mnie nie znasz. Mam problem i chciałam zasięgnąc opinii żeby się oswoic z tym co się ze mną dzieje
 
Na tym etapie ciąży nie ma żadnych objawów. Ja zawsze przed okresem jestem 3 dni nerwowa i mam mdłości. Teraz też tak miałam, ale jak się spóźnił okres to zrobiłam test i już. Typowe mdłości ciążowe to troszkę później. Teraz jest 17 tyd, i mam 2 plamienia za sobą. Niczym się nie sugeruj. Po prostu ulżyj sobie,
 
To jak już załatwisz ginekologa, to zapisz się od razu do psychologa, bo takie głębokie fobie się leczy...
Lęk przed chorobą? To lepiej umrzeć nie wiadomo na co, niż leczyć zawczasu? Chore myślenie...
 
Tym bardzie, że lekarz od razu też nic ci nie powie, dopiero po USG. I tu sęk, jedni mają aparat inni nie. A więc czekasz na pierwszą wizytę u lekarza, później na pierwsze USG i znowu do lekarza. Czasem to trwa
 
Na 100 proc wiem ze to nie ciąża bo własnie znowu pojawila się krew i to calkiem sporo więc odpowiadam tylko za własne życie
Po prostu naprawde czuje ze to nie jest ciąża zwłąszcza jeśli krew jest czerwona
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry