reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę wykluczyć ciąże

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
kochałam się ze swoim facetem w dni płodne zamiast okresu dzien po terminie zaczęłam plamić. 3 dnia plamienia wieczorkiem zrobiłam test ciążowy , wynik byl negatywny. Dzis jest 6 dzien plamienia i jest ono wieksze ale nadal nie wyglada jak okres.
dodam że mam bardzo regularne i obfite miesiączki, (aż do teraz). Ostatnio kiepsko się czuje ale nie wiem czy sobie nie wkręcam . Mam zamiar wybrać sie do lekarza mam umówioną wizytę za 2 tyg. Czy waszym zdaniem można całkowicie wykluczyć ciąże i wszystko zwalić na problemy zdrowotne?
 
reklama
Mierzyłam przed chwilą temp mam powyżej 37 stopni, chyba faktycznie albo stan zapalny albo ciąża. Dziękuje za odpowiedzi, moje pytanie nie jest żadną prowokacją to ze jestem dorosła nie oznacza że nie obawiam się chorób z tego tytułu musze nastawić się psychicznie zanim pojde do lekarza. Nie każdy jest twardy, ja od kilku dni świruje
 
reklama
Piszesz ze chcesz okres ale cos cie blokuje. Moze stres zrpbic blokade. Bo boisz sie ciazy.
Zrob bete. Wynik powinien cie uspokoic. Bo albp wyjdzie ze jestes faktycznie w ciazy i stad te plemienia albo wyjdzie ze nie jestes w ciazy. I chwile po odczytaniu wyniku chlusnie z ciebie taki okres jakiego jeszcze nie mialas.
 
Jestem w 17 tyg i dwa razy plamiłam. Ostatnia miesiączka 1 ,marca, ok 1 kwietnia przez kilka dni plamiłam , teraz ok 1 czerwca znowu plamiłam, zobaczymy jak będzie w lipcu. Zrób drugi test i sprawdź rano temperaturę.
 
Dziś już sie ucieszylam bo w koncu zobaczyłam krew, stwierdziłam ze to okres i po prostu miałam przesunięcie niestety od kilku godzin jest czysto, na bete jeszcze nie poszłam, test lezy w szufladzie
 
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ten post to prowokacja właśnie po to, żeby w nas wzbudzać ciekawość?
Idę o zakład, że autorka nie pójdzie na betę, kto myśli podobnie?

Haha, teraz czeka na koniec plamienia, wcześniej chciała czekać do następnego okresu, no to już mam pewność - witaj trollu :)
 
reklama
Do góry