reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe ze to ciąża?

Juliaaa30

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Luty 2023
Postów
31
Cześć dziewczyny,
Ostatnią miesiączkę miałam 10.03 dzisiaj jest 41 dc mój cykl trwa 31/33 dni coś takiego. Czy jest to możliwe ze test ciążowy z poniedziałku nie wykrył jeszcze by ciąży? od 20 do 25 marca codziennie współżyłam z partnerem nie zabezpieczając się. Nie wiem czy sie czuje inaczej ostatnio mnie bolał okres jak na miesiączkę myslalam już, że dostane ale dzień pozniej bol zanikł i od tamtej pory nic się nie dzieje. Jedynie mam trochę większy apetyt a ostatnie 4 dni czułam sie jakbym ciagle miała kaca, ale oczywiście go nie mogłam mieć bo nie piłam. W poniedziałek test z czułością 10 nie wykazał nawet najmniejszej kreski. Czy jest to możliwe ze mimo juz spóźnienia ten test nie wykrył ciazy ? Nie mam jak w chwili obecnej wybrac sie ani do ginekologa ani na badanie z krwi bo jest to kawałek drogi od mojego domu rodzinnego. Dlatego chciałam sie dopytać kiedy u was wykryło ciaze
 
reklama
Nie jest możliwe. Nawet jeśli jakimś cudem by doszło do zapłodnienia np. 30/31.03. To w poniedziałek kreska by wyszła. Więc raczej ciąży nie ma.
 
No dobrze bo sie naczytałam, że czasem nawet kilkanaście dni po spóźnionym okresie dziewczynom wyszły pozytywy i sie zastanawiałam czy tak by mogło i w tej sytuacji być😁
 
No dobrze bo sie naczytałam, że czasem nawet kilkanaście dni po spóźnionym okresie dziewczynom wyszły pozytywy i sie zastanawiałam czy tak by mogło i w tej sytuacji być😁
mi wyszedl dopiero po 3 tyg od planowanej miesiączki. ponad 3 tyg. a 2. dnia planowanej miesiączki robiłam betę z krwi i ujemna. dzisiaj jestem 8+6, więc owulacja wtedy musiała się przesunąć na tydzień przed okresem, którego powinnam dostać. beta z krwi po 3 tyg od terminu okresu wynosiła 360. więc jak widać, może się przesunąć, chociaż lekarz też był w szoku, że tak późno testy mi wychodziły.
 
mi wyszedl dopiero po 3 tyg od planowanej miesiączki. ponad 3 tyg. a 2. dnia planowanej miesiączki robiłam betę z krwi i ujemna. dzisiaj jestem 8+6, więc owulacja wtedy musiała się przesunąć na tydzień przed okresem, którego powinnam dostać. beta z krwi po 3 tyg od terminu okresu wynosiła 360. więc jak widać, może się przesunąć, chociaż lekarz też był w szoku, że tak późno testy mi wychodziły.
i żeby nie było, objawy ciąży, mdlosci, nudności, wzdęcia brzucha miałam już 2 tyg po planowanej miesiączce. a po tym jak powinnam dostać okresu, seksu nie było, więc możliwości zajścia wtedy nie było. także się zdarza
 
i żeby nie było, objawy ciąży, mdlosci, nudności, wzdęcia brzucha miałam już 2 tyg po planowanej miesiączce. a po tym jak powinnam dostać okresu, seksu nie było, więc możliwości zajścia wtedy nie było. także się zd
No dlatego też sie zastanawiałam, bo wcześniej czytałam, ze roznie testy pokazują wiec wszystko możliwe ☺️
 
No dlatego też sie zastanawiałam, bo wcześniej czytałam, ze roznie testy pokazują wiec wszystko możliwe ☺️
ale u Cisbie jest to niemożliwe jeśli ostatni stosunek odbyłaś 25.03. Jeśli teraz się spóźnia okres a w międzyczasie uprawiasz stosunek bez zabezpieczenia to wtedy mozna mieć nadzieję.
 
reklama
Hej kobitki, nie wiem co mam myśleć, nie wydaje mi się że jestem w ciązy ale mam jakieś wątpliwości, więc od jakiegos czasu bardzo bolą mnie sutki, miałam omdlenia, dziwne bóle brzucha, ale jednak od jakiegoś czasu zaczeły boleć mnie całe piersi, okres niby spóźnia sie tylko 4 dni ale u mnie nigdy tak nie było, zazwyczaj pojawiał właśnie wcześniej, dodam że z partnerem uprawiamy coś w rodzaju pettingu. Czy to wogule możliwe żebyś zajść w ciążę w taki sposób? A podane objawy były rzeczywistoście objawami ciąży?
Już tyle kobiet Ci odpowiedziało, na różnych tematach, NIE JESTEŚ W CIĄŻY. Wróć się do szkoły na podstawową biologię i najlepiej jeszcze na jakieś WDŻR bo nic nie wiesz nawet o swoim ciele i w jaki sposób dochodzi do zapłodnienia. Tam Ci wszystko od nowa wyjaśnią.
 
Do góry