reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Antonia nie mam pojęcia, szczerze to pamietam że byłam wkurzona ze owulacja przyszła tak późno i byłam przekonana, że 4 dni to zdecydowanie za długo aby coś przetrwało, i dlatego powtarzaliśmy na O+12 :) ale dokładnie ile było po owulacji to nie mam pojęcia :) to tylko moje spekulacje.
 
Antonia nie mam pojęcia, szczerze to pamietam że byłam wkurzona ze owulacja przyszła tak późno i byłam przekonana, że 4 dni to zdecydowanie za długo aby coś przetrwało, i dlatego powtarzaliśmy na O+12 :) ale dokładnie ile było po owulacji to nie mam pojęcia :) to tylko moje spekulacje.
No właśnie [emoji4] to wszystko to takie spekulacje [emoji4] pójdę na monitoring, jajko będzie rosło a np nie pęknie tego dnia co trzeba i też fupa[emoji6]
A czy orintujecie się czy mogę prosić gin o jakieś wspomagacze??? Czy coś w 11 dc może mi przepisać?

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Antonia ale wspomagacze czego? W sensie cos na pekniecie pecherzyka? Chyba jedynie zastrzyk pregnyl z tego co sie orientuje.

Elenna super taka roznica! Kupujesz podwojny woz?

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Do góry