reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Heh ale z wyliczen jeszcze 7 kwietnia bedzie szansa jak sie uda w 18dc [emoji14]

Nic juz nie smęce:*Poprawilysvie mi humor bardzo:)Duzo sie nauczylam w tym cyklu o swoim organizmie zas. Od wczoraj miewam lekkie rozwolnienie a teraz pobolewa mnie podbrzusze i mam galaretke na papierze takze juz sie nie ludze:)zobaczymy czy za msc bede miala takie same objawy.Musze obserwowac:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Antonia:* tak to wyglada
20170307_081109.jpg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20170307_081109.jpg
    20170307_081109.jpg
    99,4 KB · Wyświetleń: 149
Mysle ze dzis pozytyw juz na bank bo te niebieskie to raczej maks co z nich mozna wycisnac haha.. czyli owulka chyba jutro ale malz mi napisal ze samolot godzine zmienil i ma o 20:35 wiec w domu bedzie o 24.
Nie jest nam dane w tym cyklu po prostu chocby nie wiem co!

A Ty jutro testujesz Kochana?
Ana a Ty jak tam?ktory dzis dzien?kiedy testing?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo no co Ty ja jak mialam pik to na tych noebieskiech mialam mega ciemne krechy.A powiedz Ty masz jakies inne objawy owu? Bol itp?

Antonia jak u Ciebie? Jakies objawy?

@miciurka @Airfix odezwijcie sie co u Was jak dzieciaczki?

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Do góry