reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Chodzi właśnie o to ze dziewczynki podobno są mocniejsze i one wytrwają właśnie w takich warunkach. A robiąc ta dietę nie szkodzi się sobie to najważniejsze bo masz porostu najniższe wartości odżywcze polecane przez WHO. A nie jakieś mineralne diety które na dłuższa metę mogą zaszkodzić. Zreszta jak wszystkie diety eliminujące składniki jak np węglowodany czy proteiny. Trzeba troszkę poczytać ale tez uważać bo czasem straszne głupoty piszą na internecie.
Porannakawa ja rownziez patrząc i analizując planowania dziewczyn zauważyłam ze jak ma być córa to będzie i wtedy te teorie nie maja znaczenia [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem anty ostra suplementacja , bo moze poczynic wiecej szkod niz pozytku . Zakwaszanie organizmu dla nas samych to nic dobrego a co dopiero dla zarodka .. zreszta ile juz bylo tu poronien :( Dlatego czesto tlumacze ze mozna cos probowac ale bez przegiec :( Jak czytam o tych "workach" lekow to az slabo sie robi :( Tez sie suplementowalam ale staralam sie utrzymac jakas granice zdrowa dla siebie i "ewentualnego" dziecka . Bardzo wszystkim kibicuje bo inaczej by mnie tu nie bylo , sama bylam jedna z wielu , tylko trzeba troche pogrzebac w necie poczytac publikacje zeby sobie i "komus" krzywdy nie zrobic.
 
Tez uważam ze warto spróbować ale właśnie tak jak piszesz bez przegięć. Każda jest inna i dobrać coś do siebie. I porostu być nastawionym na inna płeć dzidziusia bez smutków. Suplementacja naprawdę może być niebezpieczna. Sama nie wiem dlaczego dwa razy pod rząd poroniłam. Wcześniejsze ciąże były bez problemów nawet nie pomyślałam ze może być coś nie tak.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Monia dziekuje Jagoda super ma juz 6 tygodni ale to leci strasznie rosnie jak na drozdzach 62 rozmiar juz ma i 4.5kg .Jasiu super bardzo pomaga i kocha siostre;-)

Powodzenia dziewczynki.Trzymam za kazda kciuki!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom

Rosnie Jagoda rośnie ☺ moja gwiazda 4 msc, 7 kg i 70 cm. Wyrosnieta jak braciszek
 
Ale dużo dziewczyn nowych, powodzenia wszystkim życzę! :-) powinnam i ja opisać swoje starania, może kiedyś znajdę czas :-)
 
Byłabym wdzięczna bo im więcej czytam tym mam większy mętlik :-)

To prawda, czytasz, czytasz a tu wszystko wzajemnie sie wyklucza [emoji52][emoji15]
Nie ogarniam tematu, na razie zapisuje wszystko jak leci potem będę weryfikować [emoji854]
Im więcej danych tym chyba łatwiej ...? [emoji15]
Trzymam kciuki za Was już starające się


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokladnie tutaj jest tyle historii i wg mnie nie ma zadnego pewnika u kazdej co innego.
Ja Wam zycze tej dziewczynki z calego serca!

Elenna kurcze juz 4 miesiace Julianka ma ale to leci!!!
Dopiero co z brzuchami chodzilysmy.


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam przeczucia ciążowe u mnie. Ale nie zapeszam! Temperaturka podwyższona, wczoraj spadek w 6dc. Warto robić test w 8dpo czy jednak znikoma szansa na cień cienia? Bo jakoś tym razem chce szybko wiedzieć i biec na betę bo już się boje ze coś pójdzie nie tak.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry