reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Andziak nieplanowana , z planowania mam syna :) Ja juz w zadne planowanie nie wierze.
Ja już nawet nie będę miała nieplanowanej. Tak bardzo się boję ciąży ze względu na autyzm ze szok. No i niestety ale ciężko zniosłam wiadomość o 4 chłopcu. Pomimo ze Jędrus jest boski i cudowny. To boję się tego przeżywać po raz kolejny
 
Porannakawa ale dużo dziewczyn ma chłopców przy niskim pH a córki przy 7-8 ale po dietach właśnie niskoproteinowych i niskotłuszczowych. Ja na tym bazuje. Uważam ze picie mleka czy nabiału w dużych ilościach wręcz zaszkodzi. Ale ja się kieruje genderdreaming bo oni maja uzasadnienie w badaniach naukowych itd a na IG niestety ale dla mnie to bez sensu!
Dziewczyny teraz na GD maja córki w ogóle nie biorąc suplementów nie patrząc na pH tylko dieta.
Ale czy to szczęście czy się zaplanowało to się pod tym nie podpisze [emoji6]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na logikę gdyby tylko pH miało znaczenie to przy selekscji plemników tylko zakwasili by środowisko i bum mamy córkę. To takie proste nie jest. A uważam ze wręcz przy niskim pH nie da się zajść w ciąże. I dziewczyny które to czytają miesiącami usiłują zajść w ciąże z niepowodzeniem niestety.
Już wrzucałam tu artykuły obalające właśnie te pH


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Imama racja ! Dlatego ja w planowanie juz nie wierze. Jedynie moge poradzic jak obnizyc ph lub podwyzszyc :) Wydaje mi sie ze z tym ph a plcia to loteria.Musi byc kurcze cos wiecej ( juz o tym pisalam ) Picie mleka , czy jogurty to wlasnie wapn , dlatego pisalam ze ma to odwrotny skutek niz to co pisza ze nalezy sie suplementowac . Co do diet nisko kalorycznych to bazuje na znjomych ze sie to troche sprawdza :)
 
Do góry