reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ah Gosica Ty już o następnym cyklu myślisz! Testuj i nowiny tutaj ciążowe a nie... [emoji6]
BBAnna mam nadzieje ze u Ciebie będzie niespodziewany pozytyw. W 11 dpo powinno już jakiś cień widać. U mnie w 9 był cień i wtedy biegłam na bete



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny którejś z was wrzucałam foto nuba do oceny ale niby noga zakrywała.
Chyba Kati
Dostałam odpowiedzieć ze widza ze to chłopczyk
1509364104-ba93eb8445b3b4f6-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny którejś z was wrzucałam foto nuba do oceny ale niby noga zakrywała.
Chyba Kati
Dostałam odpowiedzieć ze widza ze to chłopczyk
1509364104-ba93eb8445b3b4f6-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witam to tak jak u Ciebie ten cypelek na górze tak dobrze pamiętam? Ja dopiero wizytę mam na 28 listopada więc do tej pory zwariuje. Też się tak nastawiam że 3 chłopak no cóż zrobić. Dziękuję za info.
 
Imama, po prostu wole się nie nastawiać. A w razie czego można się miło zaskoczyć. Swoją droga boje się ze wszystko tym sylkiem powybijałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kati ale dużo nubow jest z cypelkami. Tak ogólnie piszą i mówią ze chłopak a to nie jest naprawdę na 100% także szanse mamy i się nie poddamy hehe [emoji7] trzymam kciuki aby była córeczka. Ja mam 13 października wiec się dowiem szybciej.
Ogólnie wg tego naukowca który pierwszy zauważył te powiązanie płci po tym wyrostku tak szybko czyli 11-13 tc to według założeń tu chodzi tylko o kąt wyrostka w stosunku do kręgosłupa. Jak więcej niż 30 st to wtedy chłopczyk. A o cypelkach nie było mowy bo niektóre dziewczynki tez je maja. Ale z biegiem czasu zgadujący uznali ze cypelek jest chłopczykowy i tak się przyjęło.
Także moim zdaniem trzecia czekać przynajmniej do tego 15-16 tc.
Gosica No tak to jest. Ja tez żałowałam ze j&d tak szybko itd a później jak się okazało ze ciąża to się cieszyłam ze jednak się nie poddałam. Nie analizuj trzeba dzielnie czekać


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
No zobaczymy co z tego będzie. W pierwszej ciąży zrobiłam test w 13 dpo wieczorem. Test z Allegro pokazał zaledwie cień, pepino ciut lepiej, ale na drugi dzień rano bobo test już był spokojnie widoczny.

W pozamacicznej test zrobiłam bardzo późno bo miałam normalny okres w terminie.... Dopiero jak sie zorientowałam że trwa juz 8 dzień i po poludniu dostałam skurczy i krwawienia to mnie tknęło i zrobiłam test. Wtedy to już było ok 20 dpo i wyszedł 100% pozytyw. Tyle że już wiedzialam że nic z tego nie będzie , chociaz obstawałam przy poronieniu.
 
Imama trzymam i ja kciuki obu ten cypelek okazał się u nas dziewczynkowy! Bo mamy bardzo podobna sytuację.
P.s. Ja to tego cypelka to bym sama nie zauważyła przez ta nogę.
Powodzenia wszystkim staraczkom trzymam kciuki.
 
Dziewczyny wczoraj byłam na chrzcinach u szwagierki ich córeczki i normalnie myślałam że się poplacze że ona bez najmniejszego problemu ma córeczkę a ja tyle kombinowalam i może okazać się że nic z tego. Taka słodka i jaką spokojna 2 miesiące i w ogóle im nie płakała tylko zjadła i słodko spała. Aż się rozmarzylam....
 
Dziewczyny wczoraj byłam na chrzcinach u szwagierki ich córeczki i normalnie myślałam że się poplacze że ona bez najmniejszego problemu ma córeczkę a ja tyle kombinowalam i może okazać się że nic z tego. Taka słodka i jaką spokojna 2 miesiące i w ogóle im nie płakała tylko zjadła i słodko spała. Aż się rozmarzylam....
Wiem co czujesz też tak miałam udało mi się choć dopiero za czwartym razem ale już dzielę moje kosmetyki i torebki z moim skarbem choć ma dopiero roczek to wie co najlepsze dla kobiet tak bym chciała żeby udało się wszystkim staraczkom
I choć jestem już spełniona bo mam już ten swój skarb to nie mogę się rozstać z tym forum bo teraz zaglądam tu bo bardzo kibicuje Imamie i Leleeth oraz wszystkim bo cały czas ktoś nowy dochodzi i człowiek się wciąga i tak ciężko się rozstać z tym forum wogole trafiają tu wyjątkowo sympatyczne dziewczyny chyba też tak myslicie :)
 
reklama
@Katirl ja wczoraj byłam na roczku córki znajomych. Były chyba ogólnie 3 dziewczynki w wieku od roku do 2. Takie małe księżniczki. Śliczne kiteczki, sukieneczki ehhh... Trzeba też było też widzieć miny rodziców tych panieneczek jak mój syn ze swoim kuzynem 7 latkiem bili się w basenie z kulkami. Mieszanka niedowierzania i pogardy hehe
 
Do góry