reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

@Naomi_24 że tak zapytam i proszę o odp... Możesz mi napisać co jadłas czego nie, miałaś wgl jakąś dietę??? Co piła czego nie ?? Jak że słodyczami?? Słodkim napojami czy energetykami??
 
reklama
@Naomi_24 że tak zapytam i proszę o odp... Możesz mi napisać co jadłas czego nie, miałaś wgl jakąś dietę??? Co piła czego nie ?? Jak że słodyczami?? Słodkim napojami czy energetykami??
Wiesz co nie stosowałam jakiejś restrykcyjnej diety. Nie jadłam pomidorów, ziemniaków i bananów. Czasami skubnęłam coś zakazanego. Słodkich napojów nie piłam. Ale nie pije ich z dieta czy bez. Piłam colę light złota. Jadłam bardzo dużo jogurtu naturalnego. Słodyczy raczej nie jadłam. Ale tez nie unikałam jak coś można było skubnąć. Pilnowałam suplementów. Mąż unikał kawy i coli, ale wiem ze czasami sobie wypił coś zakazanego. Energetyków w ogóle nie pijemy.
Mi się wydaje ze może coś zwiększyło szanse. Były króliczki bez zabezpieczenia. Ale dzień przeć staraniami ostatnimi (które wypadły w owu) M miał tylko wymianę. Zaraz po ostatnich staraniach wstałam pod prysznic. Stosowałam sylk plus gynoflor. Ale jakoś wierzyłam zachodząc w ciąże ze to będzie dziewczynka i nie może być inaczej. Może psychika była tez w tym wszystkim ważna.
 
Leeleeth czytam i podziwiam cie za tak mocne pragnienia i że robisz wszystko by się spełniły.

Ja się zorientowalam że przez pół roku źle robilam testy owu. Za krotko je moczylam o_O 10 sekund nie było.
Nie mogę też znaleźć tej tabeli co leeleeth niedawno tu wklejala kiedy działać na dziewczynke kiedy na chlopca

U mnie zbliża się owu Kompletnie nie wiem w który dzień zadziałać Mężuś od tyg robi wymiane:D. Wczoraj zapomniałam o supl (zwariowany dzień) :oo2: No i księżyc miał sprzyjać a tu jednak nie za blisko pelni. Powiedzcie żebym nie zwracała uwagi na księżyc bo się nim przejmuje
 
IMG_5502.JPG
Zobacz załącznik 892644
 

Załączniki

  • IMG_5502.JPG
    IMG_5502.JPG
    208,8 KB · Wyświetleń: 761
@anija.82 nie przejmuj się księżycem... :) ja nawet nie wiem kiedy powinnam działac na róż a kiedy nie :)
@leeleeth ogromnie Ci kibicuje.. Mocno zaciskam kciuki :)
@Naomi_24 dzięki za odp... Zazdroszczę.. A co do gadania ludzi to mnie najbliżsi skrytykowali jak ja mogę myśleć o drugim dziecku.. Powiedzieli nam że jesteśmy totalnie nie odpowiedzialni więc uwierz szkoda się przejmować nikt za nas życia nie przeżyje :)
 
Chyba każda w trakcie cyklu. U mnie dziś taki skąpy w krwawienie dzień, ale to 3 dzień, więc jeszcze jutro i już samo plamienie i koniec.

Czyli mówicie, że lepiej wymiana nasienia kilka dni pod rząd i zaś seksik przed sama owu? Moj księżyc pokazuje dziewczynkę 13.09 myślicie że pełen seksik wieczorny 11.09 byłby ok? Czy wytrzymać do 12.09?
 
reklama
Kochane e-koleżanki. Właśnie przeczytałam Wasze posty i uwierzcie. Jak mi się miło zrobilo na sercu. Z Wszystkimi się zgadzam i podzielam radości, smutki . Wszystko to takie prawdziwe !!!!
 
Do góry