reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dajecie mi małą nadzieję. W tym cyklu mąż mi padł na jelitówkę w płodne.... szkoda gadac kolejny cykl w plecy.
Natomiast pozniej stwierdziłam że ja miałam owu zdecydowanie wczesniej w tym cyklu i wychodzi na to że przytulasy były 4 dni przed owu. Dokładnie 4 doby. Jest jakas mini szansa na ciążę? @Anga79 ???

Ja już czasem się zastanawiam czy mi w ogóle będzie dane zajść w ciążę, pomijam to że nie wychodzi to na dodatek jak sa płodne to jakieś choroby, problemy i nie ma sexu... dalej marze o córeczce...ale teraz bym chciała w ogole zajść w ciąże.
Pewnie że jest szansa , ja trafiłam 3-4 dni przed, gdzie plemniki M nigdy tak długo nie żyły.
Trzymam kciuki
 
reklama
U mnie owu jest 14/15 dc. „Starania” są do 9dc i są póki co bezpieczne. Ciąży nie ma. Ale wiem ze zdążają się ciąże z 4 dni przed owu. Tak na prawdę zawsze jest szansa na ciąże jeżeli uprawia się sex bez zabezpieczenia. Trzymam kciuki
 
Na zagranicznych grupach widziałam ciąże z max 7 dniowym odstępem od owu. Ale czuje ze tu musiała owu jednak byc szybciej. Ale zakończona szczęśliwymi staraniami o córkę.
 
Na zagranicznych grupach widziałam ciąże z max 7 dniowym odstępem od owu. Ale czuje ze tu musiała owu jednak byc szybciej. Ale zakończona szczęśliwymi staraniami o córkę.
Tu na grupie też jest mamusia tylko nie pamietam która co pisała że ma synka z 5dniowego czy nawet 6dniowego dostępu. W każdy. Razie zapamiętałam że sporo przedowu
 
Ja chyba będą próbować od czerwca zbliżać się co miesiąc o jeden dzień do owu. Najbardziej skłonna jestem do pH. CHce mocno pilnować. Suplementuje siebie i męża i zobaczymy co z tego wyniknie. Póki co mam cykle jak w zegarku. Cieszy mnie to bo kiedyś w ogóle nie byłam w stanie określić owulacji.
@cytrusowa85 a Ty masz już dzieciaczki ? Starasz się o płeć ?
 
Ja chyba będą próbować od czerwca zbliżać się co miesiąc o jeden dzień do owu. Najbardziej skłonna jestem do pH. CHce mocno pilnować. Suplementuje siebie i męża i zobaczymy co z tego wyniknie. Póki co mam cykle jak w zegarku. Cieszy mnie to bo kiedyś w ogóle nie byłam w stanie określić owulacji.
@cytrusowa85 a Ty masz już dzieciaczki ? Starasz się o płeć ?
Jeszcze się nie staram. Ale bedziemy dzialac na synka. Mam już starszaki .
 
Miałem właśnie rozmowę z Ż...rozmawialiśmy o różnicy wieku, naszych planach życiowych, kredytach, inwestycjach...walczymy o syna prawdopodobnie w lipcu. Dieta bogata w potas od maja, wstrzemięźliwość minimum 3-4 dni, conceive plus i działanie na ph zasadowe oraz jednorazowe staranka na jeden dzień przed owu, którą zaprognozuje lcb i apka. Co Wy na to dziewczyny? Czy wg Was to duże szanse na blue sway? Już nie wiem czego mam się chwytać :) a ponoć tak prosto o chłopca
 
Miałem właśnie rozmowę z Ż...rozmawialiśmy o różnicy wieku, naszych planach życiowych, kredytach, inwestycjach...walczymy o syna prawdopodobnie w lipcu. Dieta bogata w potas od maja, wstrzemięźliwość minimum 3-4 dni, conceive plus i działanie na ph zasadowe oraz jednorazowe staranka na jeden dzień przed owu, którą zaprognozuje lcb i apka. Co Wy na to dziewczyny? Czy wg Was to duże szanse na blue sway? Już nie wiem czego mam się chwytać :) a ponoć tak prosto o chłopca
Conceive Plus i jeden dzień.przed owu to wg mnie bardzo dobry plan ma syna
 
reklama
@milla1982 chodzi o układ immunologiczny, to troche skomplikowane. Organizm kobiety może traktować zarodek jak intruza i będzie odrzucany przez organizm tak, jak przeszczep. Po pierwszym porodzie miałam sporo komplikacji i tak się to za mną ciągnie. Dlatego byłam pewna, że nie będę miała więcej dzieci. Z córką szybko uciekł mi czas, bo biegałam od lekarza do lekarza. Chciałbym przeżyć ciąże i noworodka jeszcze raz, ale w spokoju i bez zmartwień.

@mis0890 dla mnie ciąża z odmienną płcią brzmi nierealnie. Chyba łatwiej byłoby mi trafić 6 w totka. Ale życie bez marzeń nie miałoby sensu ;)

Też Mam chorobę autoimmunologiczna i z bardzo wysokim mianen przeciwciał zaszłam bez problemu. Ciaza byla bardziej meczaca od pierwszej,ale synek urodzil sie duzy,zdrowy i w terminie.
 
Do góry