reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
U mnie też dzisiaj spadek temperatury. Test biel vizira, brzuch zaczyna boleć. Po przeczytaniu posta @Anga79 cieszę się,że boli :)
Nieeee, to nie tak miało zabrzmic, chyba nie czytałaś poprzednich moich postów, poza tym że doba chwilowo za krótka , to każdego dnia dziękuję Bogu ze mam moją córcie, bo jest przecudowna, chłopcy ja uwielbiają, nie mówiąc o tatusiu on już całkiem przepadł. Jeśli pragniesz dziecka to dasz radę, ja trochę walczyłam z pragnieniem bo jednak dziecko życie przewraca do góry nogami.
To moje spełnienie
20190916_081907.jpeg
 
Nieeee, to nie tak miało zabrzmic, chyba nie czytałaś poprzednich moich postów, poza tym że doba chwilowo za krótka , to każdego dnia dziękuję Bogu ze mam moją córcie, bo jest przecudowna, chłopcy ja uwielbiają, nie mówiąc o tatusiu on już całkiem przepadł. Jeśli pragniesz dziecka to dasz radę, ja trochę walczyłam z pragnieniem bo jednak dziecko życie przewraca do góry nogami.
To moje spełnienieZobacz załącznik 1041955

Jakie włosy!!!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Odebrałam wyniki krzywej i jest ok, zatem nie mam cukrzycy. Za to wyszły mi leukocyty w moczu, nie mam objawów infekcji. Miala ktoras w ciąży w pierwszym trymestrze?? Jak to sie leczy? Ja zawsze mocz mialam idealny w poprzednich ciązach.
Dzis chcialam powtórzyć bo moze zle pobralam mocz ale przez to ze sikalam w nocy to rano mi sie nie chcialo. Wypilam 2 szklanki wody i je odrazu zwymiotowalam..tyle ze zabarwiona ona byla na lekko fioletowo? Wiem ze mozna "rzygać tęczą" ale na fioletowo to mi sie pierwszy raz zdarzylo. Bylam na czczo po nocy, jedynie kojarzę ze wczoraj wzielam tabletkę pregna plus z bordowa otoczka na wieczór. Myślicie ze od trgo?

Ponoć normy leukocytów w ciąży sa inne i większe. Labo podaje dla „zwykłych” kobiet. Ja tez miałam podwyższone i wlasnie w ten sposób mi gin to tłumaczył.
 
Odebrałam wyniki krzywej i jest ok, zatem nie mam cukrzycy. Za to wyszły mi leukocyty w moczu, nie mam objawów infekcji. Miala ktoras w ciąży w pierwszym trymestrze?? Jak to sie leczy? Ja zawsze mocz mialam idealny w poprzednich ciązach.
Dzis chcialam powtórzyć bo moze zle pobralam mocz ale przez to ze sikalam w nocy to rano mi sie nie chcialo. Wypilam 2 szklanki wody i je odrazu zwymiotowalam..tyle ze zabarwiona ona byla na lekko fioletowo? Wiem ze mozna "rzygać tęczą" ale na fioletowo to mi sie pierwszy raz zdarzylo. Bylam na czczo po nocy, jedynie kojarzę ze wczoraj wzielam tabletkę pregna plus z bordowa otoczka na wieczór. Myślicie ze od trgo?

W ciąży to zawsze jak nie urok to starczka. Idealnie nie moze byc :p
Fiolet lubię i nigdy nim nie rzygałam heh
A leukocyty nierzadko pojawiają się w moczu. Ja mam odwieczny problem z pęcherzem i w ciąży niestety potrafi się nasilić. Teraz wszystko z lekarzem musisz konsultować Kochana :)
 
Cześć, przepraszam, że się wtracam, ale może któraś z Was jest w stanie mi powiedzieć z usg czy mam chlopca czy dziewczynkę. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Dodam, że to 13 tydzień ciąży.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry