reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama

Kevinka

Fanka BB :)
Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
Witam serdecznie po długiej przerwie😊
Przerwie bo była dzidzia która już, teraz ma, skończone 5 lat w styczniu będzie 6🙉
Kiedy to starałam się właśnie natrafiłam na to forum, były to czasy kiedy pirania jeszcze była.

Magic 87 ty też tu byłaś 😁

No więc jestem mamą 3 wspaniałych synów 😁 I postanowiliśmy z mężem odmłodzić się 😁😜 i znów dać sobie szanse może tym razem będzie córeczka. Mąż bardzo tego by pragnął. Ja ogólnie dzidziusia, mając trzech synów myślę że nie pisane mieć mi córkę jeśli by się tak stało oczywiście byłabym happy i nie uwierzyła w to.

Z racji tego że mój ostatni syn poczęty był z codziennego przytulanka które były zakończone trzy dni przed owulacja.Tym razem próbowaliśmy codziennie,niestety ostatni miesiąc nie udany.

Z tego co widzę dużo się pozmieniało,od czasu pirani jeśli chodzi o planowanie.Czytając was widze ze to chyba zależy od szczęścia
No ale tym razem postawie na pH spróbuję 😉
No więc testy owulacyjne, do mierzenia pH kupione. Sylk i tu pytanie jak i kiedy go używać?czy codzienne przytulankasa dobre dziewczynkowe?

Serdecznie Was wszystkie pozdrawiami zaciskam mocno kciuki za szybkie zafasolkowanie z upragnioną płcią🤗

Magic_87

Rozwiązania
0
Witam serdecznie po długiej przerwie😊
Przerwie bo była dzidzia która już, teraz ma, skończone 5 lat w styczniu będzie 6🙉
Kiedy to starałam się właśnie natrafiłam na to forum, były to czasy kiedy pirania jeszcze była.

Magic 87 ty też tu byłaś 😁

No więc jestem mamą 3 wspaniałych synów 😁 I postanowiliśmy z mężem odmłodzić się 😁😜 i znów dać sobie szanse może tym razem będzie córeczka. Mąż bardzo tego by pragnął. Ja ogólnie dzidziusia, mając trzech synów myślę że nie pisane mieć mi córkę jeśli by się tak stało oczywiście byłabym happy i nie uwierzyła w to.

Z racji tego że mój ostatni syn poczęty był z codziennego przytulanka które były zakończone trzy dni przed owulacja.Tym razem próbowaliśmy codziennie,niestety ostatni miesiąc nie udany.

Z tego co widzę dużo się pozmieniało,od czasu pirani jeśli chodzi o planowanie.Czytając was widze ze to chyba zależy od szczęścia
No ale tym razem postawie na pH spróbuję 😉
No więc testy owulacyjne, do mierzenia pH kupione. Sylk i tu pytanie jak i kiedy go używać?czy codzienne przytulankasa dobre dziewczynkowe?

Serdecznie Was wszystkie pozdrawiami zaciskam mocno kciuki za szybkie zafasolkowanie z upragnioną płcią🤗
Witaj Kevinka oj tak byłam tu i też planowałam córeczkę jak ten czas szybko przeleciał 😋
Ja przez suple i dietę to mam tak niskie pH że chyba odstawie część żurawiny i zastanowię się nad zastosowanie jakiegokolwiek obniżacza pH bo długo nie zajdę jedynie po przytulankach. Ja się pilnuje tego co było z Pirahnnia jedynie inne podejście 1 strzał na 2 dni przed a czy wyjdzie to zobaczymy. No i biorę wszystko to co było z Pirahnnia + to co teraz żeby niczego nie pominąć 😂😂😂😂Ostatnio miałam codziennie przytulanka do 28 30h przed owu więc teraz inaczej. Badania też robiłam w tym cyklu i są super zobaczę jak będzie teraz na początku tego nowego cyklu jak go zacznę

Kevinka

Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
To kochana teraz czekasz na testowanie?

Jak to jest z tym sylkiem do każdego przytulanka czy do obniżenia pH?

Mecenasowa27

Rozwiązania
0
Hej ja jutro będę testować rano. Kurczę dziś w pracy przed przerwą zaczęło mnie lekko mdlic, a po przerwie mam ciągle do tej pory tak jakby gorzko w budzi. Wiem że kobiety ciąży mają metaliczny posmak czasami ale nie wydaje mi się by to było to. Ja czuje jakby moja słona była poprostu gorzka. Próbowałam to zagryzc paluszkami, ale nic nie dało. Czułam smak paluszków i jednocześnie ten gorzki posmak sliny. Wróciłam do domu niedawno z pracy i pomyślałam że lodami pokonam ten posmak ale też nic z tego. Prócz tego jeszcze co jakoś czas pobolewaja i tak jakby mrowia mi piersi. Dlatego jestem mega ciekawa czy to takie dziwne obkawy u mnie czy... nie mam pojęcia co innego 🤣 w pierwszej ciąży nie miałam kompletnie żadnych objawów i jedynie w ostatnim trymestrze mega zgage a tak ciąża dla mnie była mega fajna bezobjawowa

Kevinka

Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
Hej ja jutro będę testować rano. Kurczę dziś w pracy przed przerwą zaczęło mnie lekko mdlic, a po przerwie mam ciągle do tej pory tak jakby gorzko w budzi. Wiem że kobiety ciąży mają metaliczny posmak czasami ale nie wydaje mi się by to było to. Ja czuje jakby moja słona była poprostu gorzka. Próbowałam to zagryzc paluszkami, ale nic nie dało. Czułam smak paluszków i jednocześnie ten gorzki posmak sliny. Wróciłam do domu niedawno z pracy i pomyślałam że lodami pokonam ten posmak ale też nic z tego. Prócz tego jeszcze co jakoś czas pobolewaja i tak jakby mrowia mi piersi. Dlatego jestem mega ciekawa czy to takie dziwne obkawy u mnie czy... nie mam pojęcia co innego 🤣 w pierwszej ciąży nie miałam kompletnie żadnych objawów i jedynie w ostatnim trymestrze mega zgage a tak ciąża dla mnie była mega fajna bezobjawowa
Wygląda jakby się udało 🤗
Także zaciskam kciuki za dwie kreski jutro👍👍👍

Na co celujesz i jak wyglądały twoje starania w, tym cyklu?

hania4899

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Magic_87 a jakie masz PH ? I jakie Ci wyszły hormony ? W jakim dniu cyklu je badalas ?
Mi z Sylkiem i odstępem też nie wychodziło. Nie mogłam zajść w ciążę. Jak odstawiłam od razu zaszłam i wyszła córeczka. pH miałam naturalnie bardzo niskie.
Ja brałam na początku w dni płodne kilka kropel codziennie, potem tylko po przytulankach, a na końcu wcale. I też godzinę po przytulankach miałam 5,0, a naturalnie ok. 4,0. I też suplementy dla mnie i męża, jony ujemne itp.
Powodzenia w staraniach o wymarzoną płeć. 😁
Mecenasowa Ty już niedługo testujesz, także oby to było to. 🙏 Ja z córka chyba miałam właśnie taki metaliczny posmak, ale to olewalam, bo ,,to na pewno nie to". Ale coś kojarzę, że to mnie męczyło i się posiłkowałam mięta.

Mecenasowa27

Rozwiązania
0
Wygląda jakby się udało 🤗
Także zaciskam kciuki za dwie kreski jutro👍👍👍

Na co celujesz i jak wyglądały twoje starania w, tym cyklu?
Mam już synka z mają 2018, teraz marzy mi się córka ale nie mam ciśnienia że musi koniecznie być. Dla mnie najważniejsze aby był drugi dzidzius i by był zdrowy a ciąża i poródprzebiegał prawidłowo 🙂
Testowałam właściwie w nocy bo o 3 nad ranem strasznie mi się chciało siku, akurat też mały wstał i się orzesikal więc ogarnelam go i poszłam zrobiłam test. Oczywiście jak nic negatywny 😪
To nasz drugi cykl starań po tabletkach które brałam dwa lata. Z synkiem poszło szybciutko bo udało się właśnie w drugim cyklu i teraz po tym negatywnym teście straciłam już jakoś nadzieję, resztę nocy nie mogłam spać 😒
Magic_87 a jakie masz PH ? I jakie Ci wyszły hormony ? W jakim dniu cyklu je badalas ?
Mi z Sylkiem i odstępem też nie wychodziło. Nie mogłam zajść w ciążę. Jak odstawiłam od razu zaszłam i wyszła córeczka. pH miałam naturalnie bardzo niskie.
Ja brałam na początku w dni płodne kilka kropel codziennie, potem tylko po przytulankach, a na końcu wcale. I też godzinę po przytulankach miałam 5,0, a naturalnie ok. 4,0. I też suplementy dla mnie i męża, jony ujemne itp.
Powodzenia w staraniach o wymarzoną płeć. 😁
Mecenasowa Ty już niedługo testujesz, także oby to było to. 🙏 Ja z córka chyba miałam właśnie taki metaliczny posmak, ale to olewalam, bo ,,to na pewno nie to". Ale coś kojarzę, że to mnie męczyło i się posiłkowałam mięta.
nie mam pojęcia, może za wcześnie jednak zrobiłam ten test mimo "objawów", okres powinnam dostać niby w piątek. Mam jeszcze jeden test ale jakoś mnie ten dzisiejszy podlamal i pewnie będę z tym drugim czekać już do piątku, albo może czwartku. Jak kolejny wyjdzie negatywny to nie zostaje nic jak czekać na okres 😒

Kevinka

Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
Mercedesowa nadzieją umiera ostatnia póki okresu niema zawsze jest nadzieja 🤗
Jak nie ten to następny cykl 🤗

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Czy można wykonać test ciążowy na świeżym powietrzu? Potrzebuję porady 21
L Jak można zarazić się cytomegalią Ciąża, poród, połóg 8
L Czy można zrzec się własnego ojca? Rodzinne porady 7
natasza_intro USG w ciąży - ile razy można robić Potrzebuję porady 8
K Czy można obliczyć datę poczęcia dziecka? Potrzebuję porady 4
M Ile się można męczyć z katarem Potrzebuję porady 12
T Czy można podawać siemię lniane 2 miesięcznemu dziecku? Żywienie 14
K Do ilu kg można wozić dziecko w spacerówce aero tutis? Potrzebuję porady 17
JestemMamą Kiedy można wyjść na pierwszy spacer z dzieckiem? Potrzebuję porady 23
C Czy to prawda, że można jeść wszystko? Potrzebuję porady 14
M Przez ile dni można podawać przeciwgorączkowy Potrzebuję porady 8
L Kiedy można nazwać u dzidziusia hipoplazje kości nosowej Ciąża, poród, połóg 2
aga9921 Czy można zajść w ciąże przy niska tempetura ? Staramy się 25
A Czy można farbować włosy Zdrowa mama 6
Myszawa Czy można "uszkodzić" dziecko w brzuchu? Potrzebuję porady 4
Monika11118 Prenatal duo można brac wszystkie tabletki razem? Potrzebuję porady 1
N Czy taki wynik można uznać za wzrost CRP? BB położna radzi mamom 5
A Czy można zwiększyć laktacje w 5miesiącu Karmienie piersią 11
Dziewczyna82 Czy można latać samolotem w pierwszych tygodniach ciąży BB położna radzi mamom 8
barwna Dieta w ciąży - co można a czego nie? Potrzebuję porady 15
B Ile razy można przejść na l4z wychowawczego bądź macierzyńskiego z kolejnym dzieckiem u pracodawcy. Potrzebuję porady 3
M W jakim sklepie internetowym można kupić Carum Carvi Kinderzapfchen, Czopki (Wala) ? Zdrowie 3
karolyn1987 Kiedy można przypuszczać że dziecko będzie leworęczne? Potrzebuję porady 38
doris91 Czy w trakcie przeziębienia można starać się o dziecko ? Potrzebuję porady 4
M Gdzie można znaleźć ? Kraków 0
F ILE CZASU MOŻNA PRZECHOWYWAĆ KASZKĘ/KLEIK na WODZIE? Żywienie 1
D Czy tak można? ;) Diety, diety 6
M czy k fis można składać cały rok Potrzebuję porady 0
E czy tak można - dziecko i laktator jednocześnie Karmienie piersią 1
wesolutka85 Promocje, Okazje, Wyprzedaże - Tego nie można przegapić ;-) Dzieci urodzone we wrześniu 2014 83
K wypowiedzenie umowy o pracę na czas określony czy można się odwołać w przypadku ciąży Porady prawnika 4
M Cy można schudnąć 10 kg w jeden miesiąc Duże jest piękne 42
Z czy można poczekać z rozszerzeniem diety ? Żywienie 8
Stefaa Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety" Wielodzietni 12241
Nilcia do kiedy można odebrać zaległy urlop wypoczynkowy? Porady prawnika 3
evel84 czy można zmienić dziecku chrzestną? Archiwum Samodzielnych rodziców 14
ewuniaaa Czy można bez obaw przerwać szczepienia? Forum pediatryczne 2
K Ciąża po przerwaniu wychowawczego i powrocie do pracy, czy można zwolnić? Porady prawnika 6
M Czy nie można szybciej wprowadzać nowych produktów do jadłospisu Żywienie 6
3 Czy podczas rozprawy sądowej można...? Porady prawnika 11
zylcia588 Co można a czego nie? Archiwum sierpień 2012 334
Asteria Gdzie jeszcze można nas jeszcze spotkać:) Dzieci urodzone w styczniu 2012 56
M Od którego tygodnia ciąży można iść na zwolnienie L4? Porady prawnika 5
elusia84 BEBILON PEPTI - czy można dosładzać? Jedzeniowe ABC 3
elusia84 BEBILON PEPTI - czy można dosładzać? Kuchnia alergika 6
elusia84 BEBILON PEPTI - czy można dosładzać? Żywienie dzieci - porady 4
elusia84 BEBILON PEPTI - czy można dosładzać? Żywienie 10
Misslena Kaszka na noc? Można? Żywienie 17
ciężarówka :) gdzie w Krakowie można zrobić USG stawów biodrowych? Kraków 52
Misslena Skaza białkowa. Kiedy można wykonać test prowokacji? Żywienie 11