reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziewczyny a jak sprawdzić zakwaszenie organizmu??? Tylko na podstawie ph śluzu szyjkowego??

U mnie i u męża zakwaszenie organizmu objawia się zapaleniem stawów, a że mamy wiele wspólnego ze sportem, to jest to bardzo uciążliwe i stosujemy dietę odkwaszającą, której musimy pilnować. Zakwaszenie organizmu najlepiej sprawdzić badaniem moczu w laboratorium, wtedy wynik jest najbardziej wiarygodny i czasami jest zupełnie inny od pH pochwy.
 
reklama
U mnie i u męża zakwaszenie organizmu objawia się zapaleniem stawów, a że mamy wiele wspólnego ze sportem, to jest to bardzo uciążliwe i stosujemy dietę odkwaszającą, której musimy pilnować. Zakwaszenie organizmu najlepiej sprawdzić badaniem moczu w laboratorium, wtedy wynik jest najbardziej wiarygodny i czasami jest zupełnie inny od pH pochwy.
No to moja droga to jak widzę samo życie kieruje Cie w stronę syna ;) pewnie u Ciebie wystarcza same staranka w owu !
 
No to moja droga to jak widzę samo życie kieruje Cie w stronę syna ;) pewnie u Ciebie wystarcza same staranka w owu !

W teorii może tak :) w praktyce gorzej, u mnie w rodzinie jest znacząca przewaga kobiet więc nastawiam się na drugą córkę, ale nie ukrywam że jak oglądam ubranka dla chłopców to się rozpływam 🥰 od zawsze chciałam być mamą chłopca :)
 
U mnie i u męża zakwaszenie organizmu objawia się zapaleniem stawów, a że mamy wiele wspólnego ze sportem, to jest to bardzo uciążliwe i stosujemy dietę odkwaszającą, której musimy pilnować. Zakwaszenie organizmu najlepiej sprawdzić badaniem moczu w laboratorium, wtedy wynik jest najbardziej wiarygodny i czasami jest zupełnie inny od pH pochwy.
Megi_Meg ja pH moczu mam zawsze niskie aż za bardzo bo cały czas suplementowalam żurawinę ja oprócz badań w laboratorium mierze sobie pH moczu tymi paskami i mi się pokrywa z laboratorium
 
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Było plany na przyszły rok, miałam tylko zwalczyć anemię. W między czasie córka mi się poparzyła najmłodsza z anemia nadal walczę. Więc nie wiem jak to będzie ale podczytuje🙂
 
reklama
Do góry